FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU
DLOUHÁ VES – LEDEČ 0:1
V generálce na novou sezónu se na umělé trávě v Havlíčkově Brodě utkala Ledeč s Dlouhou Vsí. Oba jsou účastníky I.A třídy KFS Vysočina. Utkání začalo v pomalém a opatrném tempu. Hra se odvíjela uprostřed pole s malým množstvím šancí. Za zmínku stojí pouze střela Kavky, která skončila na břevně, ale nikdo se k dorážce nedostal. Střela M. Gehera z trestného kopu jen těsně minula levou tyč.

Druhý poločas se hra přiostřila a začaly se rodit i šance. Ledeč, která byla lepším týmem, ji využila až v 81. minutě, kdy unikl Kavka, našel T. Gehera a ten přízemní střelou k tyči rozhodl. Za zmínku stojí, že v tomto utkání Ledeč kopala minimálně 15 rohových kopů, jenom v posledních deseti minutách jich bylo sedm.

„Je nutné pochválit celé mužstvo za kolektivní výkon. Dorosteci velmi dobře zapadli do týmu,“ řekl ledečský trenér Miroslav Kouba. Jeho protějšek Jiří Prokš k utkání řekl: „My jsme odehráli zápas téměř s dorostencem a já je musím pochválit. Ledeč je zkušenější mužstvo, a to se na hře projevilo.“

Gól: T. Geher. Rozhodčí: Klement. Poločas: 0:0. Dlouhá Ves: Schafferhans – Němec, J. Lukačina, Neubauer, Höffer – Vošický, M. Lukačina, Pavel Pospíchal, J. Svoboda – O. Svoboda, Tecl (Šrámek, Výborný). Ledeč: Vitiska – Hauser, Havlíček, Matějů, Janů – T. Geher, Šťastný, Kavka, Slavětinský – Pajer, M. Geher (Přebor, Hoffman).