DLOUHÁ VES – DOBRONÍN 2:3
V prvním poločase měli hosté ze začátku převahu. Skóre se měnilo jednou, když se po rohovém kopu dostal k odraženému balonu Smejkal – 1:0.
Po návratu z kabin se hrálo především mezi šestnáctkami. Jako první se prosadili domácí, když utekl Svoboda a vyrovnal.

Jenže za pět minut vrátil vedení Dobronínu Mikšíček a v 80. minutě na 3:1 ještě zvýšil Záškoda. Domácí ještě stačili pět minut před koncem snížili na 2:3. Hostující tým sice znervózněl, ale Dlouhá Ves si bod nepřipsala.
Góly: 60. Svoboda, 85. J. Lukačina - 35. Smejkal, 65. Mikšíček, 70. Záškoda. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Dlouhá Ves: Schafferhans - Krečman, Henzl, Lukačina, Cibulka – J. Lukačina, Pospíchal, Janáček, Svoboda - Sobotka, Výborný (57. Meloun.).

CHOTĚBOŘ – JANOVICE 2:2
V prvním poločase sice nebylo vidět mnoho šancí, ale padly dvě branky. Už v 9. minutě otevřel skóre Odvářka. A těsně před odchodem do kabin vyrovnával Špendlíček.
Po změně stran už ale měli taktovku utkání v rukách domácí. Dokázali si vytvořit hned několik šancí, ale paradoxně brankově zaúřadovali hosté. Po ztrátě balonu se z brejku prosadil opět Špendlíček. Jenže domácí hned v zápětí vyrovnali, když se perfektní ránou z pětadvaceti metrů trefil do šibenice Čáp.
Góly: 9. Martin Odvářka, 82. Čáp - 43. a 81. Špendlíček. Rozhodčí: Jurka. Bez karet. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Chotěboř: Benc – Čáp, R. Odvářka, M. Čapek, Somerauer – Jan Hlaváček (10. Jiří Hlaváček), Hromádka, Moravec, M. Odvářka – Kaplan (73. Běloušek), Benák.

ŠTOKY – VĚŽNICE 2:1
Utkání bylo vcelku vyrovnané. Domácí se ujali vedení hned ve 2. minutě, kdy po přihrávce Prokše utekl Bulant a poslal svůj tým do vedení. Domácím poté náhrálo vyloučení Šimoníčka, kterého dokázali využít. Pět minut před koncem na 2:0 zvyšoval Kubík. Hosté sice snížili, ale pozdě.
Góly: 2. M. Bulant, 85. Kubík – 90. Petrlíček. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (43. Šimoníček) Diváci: 90. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa (80. Stehlík), Kubík – Kubát, Havel (46. A. Dáňa), Vodička, Bulant – Buben, Prokš (58. J. Loži). Věžnice: Šrámek – Diviš, Brukner (74. Fikej), Martínek, Sobotka – Prokeš, Neuwirth (60. Kölbl), Šimoníček, Chalupník – Šejstal, Petrlíček.

SVĚTLÁ – POHLED 3:0
Světlá byla lepším týmem. Poprvé se prosadila ve 20. minutě, kdy byl faulován Tůma a z trestného kopu se Křikava nemýlil. O dvanáct minut později mohlo být srovnáno, ale vyznamenal se Janota.
Ve druhém poločase Světlá zvýšila svůj tlak. V 65. minutě přišla nejhezčí akce zápasu, kdy po ose světelských mazáků Janata, Císař, Tůma dostal balon Křikava – 2:0. Stejný hráč o dvě minuty nato dal konečnou podobu výsledku.
Góly: 20.,65. a 67. Křikava. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 0:2. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Světlá: Janota – Dvořák, Čáslavský, Valenta, Císař – Karel (80. Sobek), Pohnětal, Tůma, Jelínek (82. Muzikář) – Štros (85. Petřík), Křikava. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Fišer – Šikner (80. Sienbenbürger), Freudenrich (57. Doležal), Mach, Říha – Zich, Janďourek.

HUMPOLEC B – PŘIBYSLAV 0:2
Domácí si vypracovali v úvodu zápasu několik šancí, které však nedokázali proměnit. Hosté se pomalu dostávali do hry, ale do poločasu se skóre nezměnilo. Po obrátce chybu humpolecké obrany hasil brankář P. Beránek faulem, z nařízeného pokutového kopu se Krčál nemýlil. Humpolečtí se snažili vyrovnat, ale nedařilo se. Přibyslav si náskok uhlídala a devět minut před koncem přidala ještě pojišťovací branku z kopačky Strašila.
Góly: 57. (PK) Krčál, 81. Strašil. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (90. Kopic – 90. Bárta). Diváci: 130. Poločas: 0:0. Přibyslav: Prchal (46. Kalenda) – Teml, Bárta, Svoboda, Krčál, Smejkal, Strašil, Škacha, Vykoukal, Votava (65. Pochop), Musil.

SPEŘICE – H. BOROVÁ 3:0
Až do 20. minuty se hra přelévala jen mezi šestnáctkami, pak ovšem začalo být rušno a Borová byla v první půli lepším celkem. Po několika neproměněných šancích přišel první gól ve 38. minutě, kdy Němec chladnokrevně uklidil míč k tyči. I ve druhém poločase se hosté ukázali hodně aktivně, Brzoň musel krotit střely Němce a Štefáčka. Borová byla i nadále při chuti, ale ke gólu to nevedlo. Dálnici se moc nedařilo, ale zlom přišel v 70. minutě. Sadský předvedl lahůdkovou akci – 2:0. V 77. minutě Večeřa uvolnil Štěpána, ten prostřelil Veselého a bylo to 3:0. Pro hosty, kteří v závěru zahodili další šance a nastřelili tyčku, je výsledek příliš krutý.
Góly: 38. Němec, 72. Sadský, 77. Štěpán. Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček (68. Tonar), Stejskal, Klement, Hošák, Frühbauer, Chlubna, J. Veselý, Petr Veselý, Němec, Štefáček (80. Doležal).

PELHŘIMOV B – LEDEČ 3:0
Pelhřimovské juniorce stačilo na Ledeč pouhý poločas, aby rozhodla o svém vítězství. V 15. minutě se po rohu prosadil hlavičkou Šereda. Potom se vyznamenal při střele Hurdy ledečský brankář Vitiska, ale tentýž hráč byl už úspěšný pět minut před poločasem, kdy si položil dva hostující obránce a pohodlně zvýšil na 2:0. Konečnou podobu výsledku dal Zabloudil.
Góly: 15. Šereda, 40. Hurda, 42. Zabloudil (PK). Rozhodčí: Obrštík, ŽK: 1:5. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Ledeč: Vitiska – T. Geher, Šťastný, Hauser, Příhoda – O. Pajer, M. Geher, Kalivoda, Janů – Kavka (65. M. Pajer), Hoffmann (76. Převor).