DIVIZE ST. DOROSTU
VRCHOVINA – H. BROD 2:3

I bez šesti hráčů základní sestavy bylo povinností Slovanu vyhrát po adekvátním výkonu . Na hřišti bylo jedenáct jiných borců, v jejichž možnostech je porazit téměř každého. První poločas skončil plichtou 1:1, domácí však byli lepší a mohli dát čtyři góly. Také po přestávce se mnoho nezměnilo, Vrchovina měla častěji míč na svých kopačkách a nezaslouženě prohrála 2:3.

„S utkáním jsem hrubě nespokojen. Byli jsme horší než domácí, nebyli jsme schopni ani na okamžik kombinovat, útočníci vyprodukovali neuvěřitelných 22 ofsajdů. Ještě štěstí, že po hodině hry vyšly po střídání radikální změny v sestavě, kdy do útoku přešel stopér Havel a náhradní gólman Soukal, který prakticky rozhodl zápas,“ řekl Ondřej Pavlas.
Góly H. Brodu: Berky, Havel, Soukal. Poločas: 1:1. Sestava: Rajdl – Pazderka, Havel, Hofrichter, Vendl – Špinar (87. Štědrý), Staněk, Berky, Klement – Semrád (70. Soukal), Bača (65. Horák).

DIVIZE ML. DOROSTU
VRCHOVINA – H. BROD 1:6

Góly H. Brodu: 4 Krejdl, Prokš, Štědrý. H. Brod: Žáček – Molák (61. Meloun), Pešek (48. Vendl), Horák, Venc – Henek (59. Svoboda), Tuhý (56. Šotola), Mejstřík, Prokš – Štědrý, Krejdl.