Těsně po zápase asistent trenéra Jaroslav Holcman přiznal, že se jim podařilo odehrát nejlepší zápas jara.

„Do Pacova pojedeme potvrdit tyto body. Víme, že se v Pacově nyní zaměřují na záchranu B-týmu v I. B třídě, ale je to vložené kolo, tak pravděpodobně budou kompletní. My se pro sestavu rozhodneme až po úterním tréninku,“ přiznal Holcman. Vysokou výhrou z víkendového zápasu se může pochlubit i Pacov, který zdolal Třebíč B 7:1.

„My chceme v každém zápase hrát pěkný fotbal. Proti Třebíči se nám to dařilo. V Brodě jsme na podzim sice uspěli, ale teď to bude úplně jiný zápas. Soupeř je povzbuzen domácí výhrou a nebudeme to mít s ním jednoduché,“ říká pacovský trenér Josef Lhotský.

V brodském týmu nebude chybět čerstvý futsalový mistr Michal Mareš, který se do sestavy vrátil už ve víkendovém zápase a v záložní řadě to bylo značně cítit. „Michal je do sestavy samozřejmě přínos. V Pacově budeme chtít hrát celoplošný, kombinační fotbal v pohybu,“ odkrývá karty Holcman. Podle domácího trenéra Lhotského měl Pacov kvůli zaměstnání a škole problémy se sestavou v předešlém vloženém kole v Humpolci. „Nyní se mi nikdo neomlouval, tak věřím, že budeme v plné síle. Hosté se budou pravděpodobně soustředit na brejkové situace a ty si musíme pohlídat,“ má jasno Lhotský.