Dokonce brodští žáci nedovolili mladíkům z Jihlavy v Brodě ani skórovat.

DIVIZE ST. ŽÁKŮ
H. BROD – JIHLAVA B 3:0
Od samého začátku utkání začali broDští starší žáci ve vysokém tempu. O rok mladší Jihlavané jim však svojí bojovností a důsledným presinkem nabourávali rozehrávku. Přesto se ve 25. minutě prosadil Pospíchal.
Po přestávce hosté fyzicky odpadli a usnadnili hru domácím hráčům. Ty zásluhou Plevy a Dvořáka dali konečnou podobu výsledku 3:0. Výhrou si starší žáci uchovali naději na vítězství v divizi, kde ztrácejí bod na Kroměříž. „Nepředvedli jsme ideální výkon, ale za vítězství jsem rád. Nadprůměr zahrál pouze Pospíchal,“ řekl brodský trenér Ján Bdžoch.
Góly: Pospíchal, Pleva, Dvořák. Diváci: 100. Poločas: 1:0. H. Brod: Bezděk – Franc, Pártl, Báča, Fiala – Svoboda, Dvořák, Havlíček, Prchal – Pospíchal, Pleva (Kuja, Burjetka, Dont).

DIVIZE ML. ŽÁKŮ
H. BROD – JIHLAVA B 5:0

Mladší žáci měli do utkání vlažný vstup. O rok mladšího soupeře nedokázali přehrát a prosadit se v koncovce. Až pět minut před poločasem se k odraženému míči dostal Nedvěd a míč za jihlavského brankáře doslova dotlačil.
Po domluvě v kabině zařadili brodští mladíci na rychlejší stupeň a na hře to bylo znát. Hned v úvodní minutě druhého dějství se prosadil Paušíma a uklidnil své spoluhráče. Potom brodští mladíci zúročili svoji výškovou a věkovou převahu. Jihlavským hráčům přidali na cestu ještě tři góly. „Kluky chválím až za druhý poločas. Dobře zahrál Stránský, Henek, J. Peřina a Polcar,“ chválil své svěřence trenér Josef Fikar.
Góly: 2 Nedvěd, 2 Bárta, Paušíma. Rozhodčí: Nováček. Diváci: 80. Poločas: 1:0. H. Brod: Vaněček – L. Peřina, Stránský, Henek, Mašek – J. Peřina, Prchal, Fikar, Nedvěd – Bárta, Paušíma (Tajovský, Pavlík, Polcar, Karlík).