Lípa B potvrdila postup domácí výhrou nad Keřkovem 1:0, když se trefil Šimek. Toto vše, ale bude platit v případě, že se lipské áčko udrží v I. B třídě.

Naopak se ze III. třídou bude loučit Víska, která má na kontě pouhých jedenáct bodů. Poslední porážku utrpěla v Nově Vsi u Chotěboře (4:2). O druhém sestupujícím se rozhodne pravděpodobně až v posledním kole. Starosti se záchranou mají Okrouhlice, Habry B, Keřkov, Velká Losenice a Herálec B. Rozdíl mezi předposlední Okrouhlicí, která zvládla doma zápas s dvanáctými Habry B (4:1) a devátým Herálcem B jsou pouhé tři body.
Posledně jmenovaný tým v posledním kole předvedl něco neuvěřutelného. Herálcké béčko prohrávalo v poločase s Tisem B 3:4 a nakonec se radovalo z výhry 12:4!

Ve IV. třídě skupiny A využili zaváhání druhé Libice, která nečekaně prohrála na keřkovském béčku 2:1 fotbalisté České Bělé. Ty si doma poradili s Lučicí B 3:1, když se po dlouhé době prosadil dvěma góly Lukáš Souček. Česká Bělá má tak slušný petibodový náskok.

Ve skupině B si první místo drží Leština B, která si s chutí zastřílela v Tisu proti tamnímu céčku (1:7). Nyní má Leština B devíti bodový náskok na druhé Hněvkovice, ale ty mají ještě zápas k dobru. Druhý celek tabulky na tom mohl být lépe, kdyby neztratil dva body u předposlední Okrouhlice B, kde skončil zápas remízou 3:3.