PŘIBYSLAV – H. BOROVÁ 2:0
Přibyslav si vytvořila od začátku utkání územní převahu. V první půlhodině si domácí vytvořili dvě pološance, které ke gólovému úspěchu nevedly. Ve 33. minutě vzal na sebe zodpovědnost přibyslavský Krčál, který si na půlce vzal míč a prošel s ním až před šestnáctku Borové, kde byl faulován. K trestnému kopu se postavil Musil a ten se trefil přes zeď přesně. Rozhodnutí padlo ve druhém poločase, kdy Krčál našel před brankou důrazného Vykoukala 0:2. Potom se ještě vyznamenal borovský gólman Veselý při technickém pokusu Smejkala.
Góly: 33. Musil, 53. Vykoukal. Rozhodčí: Kalina, ŽK: 3:2. Diváci: 160. Poločas: 1:0. Přibyslav: Prchal – Teml, Bárta, Němec, Smejkal – Strašil,Pochop, Krčál, Vykoukal – Musil (68. Škacha), Votava. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček, Stejskal (72. Tonar), Klement, Hošák (75. Šmíd) – Frühbauer, Chlubna, J. Veselý, Petr Veselý – Němec, Šrámek (81. Blažek).

HUMPOLEC B – DLOUHÁ VES 6:0
Domácí nezačali dobře, jejich výkon v první půlhodině zaváněl až podceněním. Do šancí se dostávali těžko, soupeř působil dokonce fotbalověji. Pak po dorážce Štechera zazvonila tyč a karta na hřišti se začala obracet. Humpolečtí evidentně přidali a vybudovali si dvoubrankové vedení. Nejprve se hlavou prosadil zkušený Svoboda, pak po narážečce s Kubíčkem prostřelil Výborného Kameš. Po přestávce už to byla hra pouze na jednu branku. Domácí sice v úvodu pálili jednu šanci za druhou, ale pak si vzal slovo Štecher, který se mohl radovat z čistého hattricku. Skóre na půltucet zakulatil střídající Kopic.
Góly: 60., 65. 80. Štecher, 30. Svoboda, 35. Kameš, 82. Kopic. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 2:0. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Dlouhá Ves: Výborný – Krečman (6. Šrámek), Höfer, M. Lukačina, Podzimek, J. Lukačina, Hranický, Meloun, Henzl, Pospíchal, Cibulka.

LEDEČ – JANOVICE 0:2
Ve vyrovnaném prvním poločase si oba týmy vytvářely šance, ale střílelo se vedle. Janovice se dostali do vedení ve 24. minutě z pokutové kopu. To ledečský stoper Lebruška ve vápně fauloval Baráka a Reiterman se z bílého puntíku nemýlil. Rozhodnutí přišlo až deset minut před koncem, když se po Slezákově nahrávce prosadil Barák a upravil na konečných 0:2.
Góly: 24. Reiterman (PK), 80. Barák. Rozhodčí: Čamara, ŽK: 0:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Ledeč: Vitiska – Janů (80. M. Pajer), Šťastný, Lebruška, Pokorný – Hauser, Dvořák, Hoffmann (61. O. Pajer), Anděl – Kalivoda, Milichovský (88. Převor).

ŠTOKY – SPEŘICE 1:0
V prvním poločase byli aktivnější a rychlejší na míči hosté. Ve 22. minutě se do největší šance dostal hostující Nenadál, ale sám před gólmanem zaváhal.Po přestávce se Speřice zatáhly a domácí se chopili taktovky a určovali tempo hry. Rozhodnutí padlo v 71. minutě, kdy po rohu Martina Bulanta skóroval Jakub Lóži. Do konce zápasu si ani jeden tým už šance nevytvořil.
Gól: 71. Lóži. Rozhodčí: Eibl, ŽK: 1:0. Diváci: 60. poločas: 0:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa, Stehlík – Kubát, A. Dáňa (54. M. Bulant), Vodička (57. J. Lóži), Havel – Buben (88. Koutek), P. Bulant.

SVĚTLÁ – CHOTĚBOŘ 3:0
V nezáživném prvním poločase, pod kterým se podepsala ztráta motivace na obou stranách, měli nejprve velkou šanci chotěbořští, když Šimoňák nastřelil tyčku. Za Světlou se dostal do dvou nebezpečných situací Křikava, ale ani on nezměnil stav na světelné tabuly.
Druhý poločas poznamenalo vyloučení Hlaváčka z konce první půle. Hosté v deseti nestíhali tempu Sklářů, jejichž tlak vyvrcholil v 60. minutě, kdy si hlavičku Rezka srazil jeden z obránců do vlastní sítě. Nakonec přidal ještě dvě trefy kanonýr Křikava a stanovil tak konečné skóre.
Góly: 60. vlastní, 82. a 84. Křikava. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (43. Hlaváček). Diváci: 200. Poločas: 0:0. Světlá: Janota – Dvořák, Čáslavský, Náděje, Císař – Rezek (71. Karel), Pohnětal, Tůma, Jelínek (77. Sobek) – Křikava, Štros (54. Valenta). Chotěboř: Benc – Pleskač, Čapek, Odvářka, Hlaváček – Sommerauer, Kaplan, Šimoňák (30. Dvořák), Šumpich (68. Kutný) – Moravec, Benák.

POHLED – DOBRONÍN 1:5
Pohled doplácí na individuální chyby. Po jedné takové pohodlně otevřel skóre Sedláček. Vyrovnat mohl Zych, jeho střela z první po Beranově centru ale skončila v náručí Chvátala. Poté mohl srovnat sám Beran, ale špatně si zpracoval míč. Na druhé straně musel hasit nebezpečí Růžička. Dobronínský gólman Chvátal musel ve druhé půli řešit šanci Říhy, ale poradil si bravurně. Pojistka padla po nešťastné chybě Růžičky, kterému po přímém kopu vypadl míč a Smejkal pohodlně doklepl. Snížit mohl Zych, ale trefil tyč. Na rozdíl třídy poté zvyšoval pro Dobronín Mikšíček. Jiskřička naděje přišla pro domácí pět minut před koncem, kdy se po rohu trefil Fišer. Jenomže hned za minutu Sedláček potrestal další chybu Pohledu. To samé platilo i při gólu Záškody.
Góly: 85. Fišer – 8. a 86. T. Sedláček, 64. J. Smejkal, 82. Mikšíček, 89. Záškoda. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 4:1. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička – Mach, Eis, Doležal, Zych – Fišer, Šikner (79. J. Sobotka), Říha, Siebenbüger (68. Freudenreich) – Beran (46. Moučka), Janďourek.

PELHŘIMOV B – VĚŽNICE 0:0
Důrazná Věžnice byla celou úvodní část nebezpečnějším týmem. Domácí mohou děkovat brankáři Dvořákovi, který si poradil i s nejvyloženějšími šancemi hostů. Nejdřívě se zaskvěl po chybě Šeredy, když na něj šel sám Šejstal. V zápětí si poradil i se střelami Staňka a opět Šejstala. Domácí hrozili jen ojedinělými střelami z dálky, zejména Mácova ze pětadvaceti metrů hostujícího gólmana řádně protáhla. Těsně před přestávkou se po prudké malé domů dostal do zakončení Starý, Šrámek jeho pokus zlikvidoval. Po přestávce byli domácí aktivnější, z mírné převahy si však žádnou vážnou situaci nevytvořili. Až v nastavení nastřelil Hovorka břevno.
Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Věžnice: Šrámek – Martínek, Diviš, Chalupník, Kunc, Kolbl, Pertlíček, Šimoníček, Staněk (72. Sobotka), Brukner (89. Sikej), Šejstal.