Starší předvedli, jak ztratit vyhrané utkání, na mladší čekal debakl s posledním oddílem tabulky. Omluvou je skutečnost, že po rošádách ročníků nastoupila družstva v neobvyklých sestavách, což se projevilo na výkonu celého kolektivu.

DIVIZE ST. DOROSTU
H.BROD – VESELÍ N. M. 3:4
První čtvrthodinku byli hosté lepší, do gólových šancí se však nedostávali. Až ve 20.minutě z ničeho nic předvedl parádní technickou akci Švec zakončenou střelou do levé šibenice 1:0. O pět minut později jásal podruhé, když první střelu stačil gólman jenom vyrazit a Švec doklepl do sítě 2:0. Do přestávky ještě navýšil skóre Štědrý.

Brodští dorostenci byli lepší kombinačně, hosté se sice do gólovky nedostali, ale jejich herní projev nebyl špatný.

To se však plně projevilo až po změně stran, kdy hned od začátku plně převzali iniciativu hbití Moravané, a karta se obrátila.

První dvě jejich tutovky pozorný Rajdl stačil ještě odvrátit, v 55. minutě již vyústil tlak soupeře na 1:3. Moravané byli najednou na koni, Broďáky sevřeli do kleští a v 68. minutě dali kontaktní gól na 2:3, čtvrt hodinky před koncem Břetina svým druhým gólem srovnal na 3:3.

Starší dorostenci museli kalich hořkosti vypít až do dna, poslední hřebík do rakve zatloukl Nygrýn na konečných 3:4. „Silně omlazený tým již bez zkušených borců Petříka, Gramera, Sůvy a Beránka odešel fyzicky, na svůj standard se dostali pouze obránce Hofrichter a záložník Klement,“ přiznal trenér Slovanu František Souček.
Góly: 21. a 26. Švec, 43. Štědrý - 68. a 84. Břetina, 55. Szabo, 88. Nygrýn. Rozhodčí: Machát bez ŽK. Diváci: 50. Poločas 3:0. Havlíčkův Brod: Rajdl - Molák, Hofrichter, Staněk (68. Pešek),Pazderka -Švec, Klement, Vendl (46. aa), Berky, Štědrý (68. Soukal) – Krejdl (57.Semrád).

DIVIZE ML. DOROSTU
H. BROD – VESELÍ N. M. 1:7

Moravané si vzali příklad ze svých starších kolegů a i když jsou v tabulce poslední, zakousli se do soupeře hned od první minuty, rozvrátili brodskou obranu a stačilo jim pouhých jedenáct minut k tříbrankovému vedení.

Za čtvrthodinku sice Halák snížil na 1:3, pro domácí kolektiv to však bylo poslední zvonění, hosté zcela ovládli pole, čtyři góly dali vždy po úniku za brodskou obranu. Když po hodině hry zaznamenali Moravané šestý gól, zápas se jenom dohrál.

"Nastoupili jsme prvně v silně omlazené sestavě, zkoušeli jsme nově herní systém 4-3-3, který žel nevycházel, kluci se teprve učí. Přísnější měřítko snesou pouze záložník Mejstřík a útočník Pospíchal,“ osvětlil situaci brodský kouč Tomáš Bárta.
Góly: 14. Halák - 9. a 11. Spazier, 12. a 39. Fury, 4. Mlýnek, 53. Štěberník, 79. Kurych. Rozhodčí:Machát. ŽK: 1:1. Diváci:40. Poločas: 1:5. Havlíčkův Brod: Běhounek - Halák, Meloun (41.Prchal), Horn, Dvořák (44. Venc) - Henek, Mejstřík, Šotola, Pleva (55.Kuja) - Pospíchal (41. Svoboda).