DLOUHÁ VES – SVĚTLÁ 2:8
Domácím fotbalistům, kteří soutěž dohrávají z povinnosti vyšel vstup do utkání. Ve 22. minutě se o to postaral z brejkové situace Svoboda. Potom favorizovaná Světlá zásluhou Křikavy zápas otočila, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu, o který se postaral provazník. Po přestávce bylo na hřišti už pouze jedno mužstvo. Křikava si ke dvěma trefám z prvního poločasu připsal ještě hattrick, který zaznamenal během osmi minut. K jeho gólům se přidal ještě Císař, Pohněval a Tůma.
Góly: 22. Svoboda, 43. Provazník – 33., 36., 80., 85. a 88. Křikava, 65. Císař, 70. Pohnětal, Tůma. Rozhodčí: Škorpík, ŽK: 1:1. Divíci: 60. Poločas: 2:2. Dlouhá Ves: Výborný – Eis, Höfer, Svoboda, Pabousek – Lukačina, Hranický, Provazník (46. Plesl), Krečman – Pospíchal (46. Štáfl), Cibulka. Světlá: Janota – Náděje, Jelínek (46. Tůma), Rezek, Dvořák – Valenta, Hradecký (55. Karel), Pohněval (66. Petřík), Císař – Křikava, Štros.

JANOVICE – POHLED 3:2
Domácí zahájili utkání aktivně a po dlouhém autu Zeman se prosadil dělovkou Špendlíček, a i když po sklepnutí Reitermana ideálně zakončil Barák na 2:0, tak domácí považovali utkání za rozhodnuté a postupně se začali z hřiště vytrácet. Toho využili hosté, kteří hráli s nadšením a ve 33. minutě snížil Jaňdourek, který využil nedorozumění Tržila s Koubkem. Hosté pokračovali v obětavém výkonu, domácí měli několikrát i štěstí a v 78. minutě mohli děkovat Barákovi, který zakončil akci střelou k tyči a zvýšil na 3:1. Ani to ale domácí nenakoplo a Mach osm minut před koncem snížil. V závěru Pohled nastřelil tyč a jednou se měl co ohánět Koubek, aby soupeř nevyrovnal. „Pochvalu zaslouží všichni hráči,“ dodal janovický Babínek.
Góly: 4. Špendlíček, 17. a 78. Barák – 33. Janďourek, 82. Mach. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: bez karet. Diváci: 50. Poločas 2:1. Pohled: Růžička – Doležal, Eis, L. Sobotka, Mach (82. J. Sobotka) – Zych, Šikner (62. Siebenbirgüer), Říha, Freudenreich – Fišer, Janďourek.

DOBRONÍN – PŘIBYSLAV 3:3
Domácí začali zápas skvěle. Tomáš Sedláček sám vyšachoval obranu a otevřel skóre. Tři minuty poté unikl po lajně Kalců, našel přihrávkou Smejkala, který sice ve skluzu trefil jenom tyč, ovšem míč se odrazil k Sedláčkovi, který zvýšil na rozdíl dvou branek. Poté bylo na obou stranách k vidění spousty šancí, ale další branky přišly až po změně stran. Tři minuty po svém příchodu na hřiště se trefil Vopršal. Z nepříjemného rohového kopu poté vyrovnal Svoboda. Šok přišel čtvrt hodiny před koncem, kdy se z brejku prosadil opět Vopršal. Dobronín nakonec zachránil alespoň bod. V poslední minutě po nákopu gólmana Chvátala vyrovnal Smejkal.
Góly: 7. a 10. T. Sedláček, 90. Smejkal – 58. a 75. Vopršal, 63. Svoboda. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (72. Kalců). Diváci: 120. Poločas: 2:0. Přibyslav: Prchal – Teml, Bárta, Svoboda, Krčál – Smejkal, Strašil, Němec, Flekal – Votava, Musil (55. Vopršal).

HAVL. BOROVÁ – VĚŽNICE 1:2
Utkání nevalné úrovně začala lépe Věžnice, ale dvě šance po rohových kopech zůstaly nevyužité. Domácí se rozkoukali až v závěru poločasu, vytvořili si několik závarů před brankou hostí, ale do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu.
Ve druhé půli Borová převzala otěže hry, ale dvě hrubé chyby ve středu pole, které potrestali Sobotka a následně Šejstal, ji zlomily vaz. O pět minut později sice snížil Stejskal.
Góly: 78. Stejskal – 72. Sobotka, 73. Šejstal. Rozhodčí: nechvátal. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Havl. Borová: Pavel Veselý – Janáček, J. Veselý (78. Tonar), Petr Veselý, Klement – Frühbauer, Chlubna, H. Hošák (61. Doležal), Stejskal – Němec, Šrámek (46. Fikar). Věžnice: Šrámek – Diviš, Brkner (46. Sobotka), Martínek, Staněk – Kölbl (69. Neuwirth), Kunc, Šimoníček, Chalupník – Šejstal, Pertlíček.

CHOTĚBOŘ – LEDEČ 2:0
První poločas se odehrál v režii Chotěboře, když do vedení ji poslal už v 13. minutě M. Odvářka. Spousta dalších šancí pak zůstala na domácí straně nevyužitá.
Po přestávce hosté zpřesnili hru, prvních dvacet minut byli lepší než soupeř, ale nedokázali využít svoje brankové příležitosti. V závěru pak přebrala otěže utkání opět chotěbořští a M. Odvářka pečetil v 84. minutě svou druhou brankou jejich zasloužené vítězství. Chotěboř tak ještě získala šanci na třetí místoGóly: 13. a 84. M. Odvářka. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Chotěboř: Venc – Pleskač (69. Bílek), R. Odvářka, M. Čapek, Langer – Hlaváček, Šimon (70. Turek), Moravec, M. Odvářka – Kaplan, Benák. Ledeč: Vitiska – Janů (69. Křišta), Šťastný, Hoffmann, Pokorný – Hauser, Kafka, O. Pajer, M. Pajer – Kalivoda, Geher.

ŠTOKY – PELHŘIMOV B 0:3
V pohledném utkání byli hosté po celý zápas fotbalovější a svou mírnou převahu dokázali vyjádřit i brankově. Do vedení je poslal už v 15. minutě po individuální akci agilní Hejda a tentýž hráč zkompletoval do přestávky hattrick, čímž prakticky rozhodl o osudu utkání.
Ve druhé půli už se utkání spíše dohrávalo, oba celky měly po jedné šanci, ale na výsledku se již nic nezměnilo.
Góly: 15., 28. a 43. A. Hejda. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 3:4. Diváci: 60. Poločas: 0:3. Štoky: Kubát – Miksa, Kunc, M. Dáňa (68. Holík), Stehlík – J. Kubát (46. M. Kubík), A. Dáňa, Havel, M. Bulant – Buben, J. Lóži.