TIS – H. BROD B 2:5
Rozhodnuto bylo už po pětadvacetim minutách zápasu, kdy na ukazateli skóre svítil výsledek 0:4! Zásluhu na tom měla Pártlova hlavička ze třinácté minuty, Semerádovo sólo z vlastní půlky a dvě trefy Romana Zemana, který ještě do poločasu uzavřel hattrick a poločasový výsledek 0:5. Po přestávce už trenér Křišťál nechal odpočívat posily z áčka Novotného s Kuncem. Hosté hráli to, co potřebovali. Přesto se domácím podařilo dvěma góly snížit.
Góly: 8. 22. a 38. Zeman, 13. Pártl, 25. Semrád – 76. Mil. Kozlík, 84. Krajíček. Rozhodčí: Porupka. Diváci: 100. Poločas: 0:5. Tis: Havel – P.Benák (46. Miřatský), Kučera, Zadina, Mareš (36. Bláha) – Krajíček, Mil. Kozlík, Rosecký, J. Benák – Zezulák, Kubát. H. Brod B: Chudoba – Semrád, Novotný (46. Vrba), Červín (75. Valášek), Pártl – Koblížek, Kunc (46. Veselý), Fialka, Udržal – Zeman, Zimprich.

CHOTĚBOŘ B – HORNÍ CEREKEV 2:0
Domácí tým měl po celý zápas územní převahu a vytvořil si i několik gólových příležitostí. Ve 23. minutě byl ve vápně faulován chotěbořský Hlaváček a Somerauer neměl s proměněním pokutového kopu žádný problém. Do přestávky domácí zahodili několik slibných šancí. Ve druhém poločase se podařilo rozhodnout Bílkovi.
Góly: 23. Somerauer (PK), 63. Bílek. Rozhodčí: Šetek, ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Chotěboř B: Vykoukal – Haltuf, Nermut, Čapek, R. Odvářka – Langer, Somerauer, Šimon (80. Rakušan), Hlaváček (86. Vajrych) – Bílek, Ďoubal (72. Leanh).

PACOV B – ŽDÍREC B 6:0
Pro oba týmy důležitý zápas o záchranu přinesl vyrovnanou hru jen v prvním poločase. Hosté se dokonce mohli dostat do vedení, ale Klimeš tváří v tvář Jíšovi neuspěl. Ve 35. minutě rozehrál z levé strany trestný kop Šlechta, na malém vápně se prosadil důrazný obránce Pavelec, který doslova dotlačil míč do sítě. Po přestávce už to byla jednoznačná partie.
Góly: 35. Pavelec, 51. Čech, 53. Šlechta, 55. Kostroun, 59. Přibyl, 83. Vlach. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (82. Němec). Poločas: 1:0. Ždírec B: Tomášek – Polanský, Němec, Beran, Havelka, Klimeš, Jiří Matějka, Mikulecký, Jan Matějka, Máša, Málek.

KAMENICE N. L. – LÍPA 2:1
Když už to vypadalo, že poločas skončí bez branek, našel Kušta pěknou přihrávkou Tesaře, který ve 44. minutě vstřelil úvodní gól. Lípa se dočkala krátce po přestávce vyrovnání, po rohovém kopu se prosadil hlavou Hrdlička. Po pohledné kombinační akci překonal Exnera tvrdou střelou T. Zahradník.
Góly: 44. Tesař, 87. T. Zahradník – 51. Hrdlička. Rozhodčí: Janák. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Lípa: Exner – Martínek, Prokš, J. Kutlvašr st., Souček, Bouda, Kučírek, Sedlák (46. Kříž),Havel (76. Mareš), J. Kulvašr ml., Hrdlička.

KOŽLÍ – LUKAVEC 6:1
Kožlí hrálo od první minuty pohledný kombinační fotbal a ke kvalitnímu obrazu hry přispěli i hosté, kteří dosud bojujíc o záchranu dlouhou dobu zdatně sekundovali. Do kabin odcházeli domácí pouze s jednobrankovým náskokem. Ve druhé půli přišel klíčový okamžik v 65. minutě, kdy se poroučel předčasně do sprch Dražďák a Kožlí pak svojí dominanci v závěrečných minutách přetavilo v další tři branky.
Góly: 35., 68. a 78. Pešek, 23. a 52. Vosyka, 71. Boček - 26. Urban. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (65. Dražďák). Poločas: 2:1. Kožlí: Vrána – Vladyka, Pešek, Brzoň, Pajer (70. Boček) – Vosyka, Voplakal, Šimek, Mikula (62. Radoš) – Blažejovský (81. Procházka), Trpišovský.

HABRY – ČERNOVICE 4:1
Po oboustranně opatrném úvodu se ve 33. minutě prosadil haberský Korel po centru z levé strany od P. Bártíka. Rozhodující moment přišel před poločasem, kdy domácí brankář Krátký fauloval ve vápně, ale nařízenou penaltu Krátký P. Maštalířovi chytil. Hned z protiútoku byl faulován před šestnáctkou J. Bártík. K trestnému kopu se postavil Vrdský a jeho střelu faulovaný hráč dorazil do branky 2:0. Hned po příchodu z kabin přidal třetí gól Michal a bylo po zápase.
Góly: 33. Korel, 44. J. Bártík, 48. Michal, 87. Doležal – 78. Š. Paclík. Rozhodčí: Kamenský, ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Habry: Krátký – Vrdský, Janouch, Vavřička, Šembera – Kudláček, Kvanka (69. Reiter), Korel, P. Bártík (82. Doležal) – J. Bártík, Michal.