TIS – H. BROD B 2:5
Jednoznačnou záležitostí se stalo utkání v Tisu, kde si výhrou zajistilo postup brodské béčko. Čekalo se vyrovnané utkání, ale ve 25. minutě svítilo na ukazateli skóre 0:4. Brodská rezerva posílena o Novotného, Kunce a Semeráda si v prvním poločase na hřišti dělala doslova, co chtěla. Gólový účet otevřel již v osmé minutě krásnou křižnou střelou probuzený střelec Roman Zeman, který se naposledy trefil a hned třikrát právě proti Tisu v domácím prostředí. To samé si proti stejnému soupeři zopakoval pomalu po půl roce.

„Byl jsem na dvou operacích a těžko jsem se dostával do formy,“ přiznal Zeman. O pět minut později posadil Udržal míč na hlavu Pártla a bylo to 0:2. Nejhezčí akce zápasu, která připomínala gól Milana Baroše proti Holandsku na evropském šampionátu v roce 2004, přišla ve 22. minutě, kdy Fialka přenesl hru na Semeráda, ten posunul na Koblížka a jeho centr hrudníkem sklepl Zimprich na Zemana a s jeho volejem si gólman Tisu Havel nevěděl rady. Do poločasu se ještě prosadil Semrád sólem přes půl hřiště a hattrick dokončil Zeman. Druhý poločas se dohrával z povinnosti a Tisu se podařilo snížit na konečných 2:5. „Ten postup je o hráčích a ne o trenéru, i když se snažím. Jsem jako Guardiola, ten má v Barceloně také dobré hráče,“ smál se brodský trenér Martin Křišťál.

HABRY – ČERNOVICE 4:1
Vítězstvím o tři góly si zajistili postup i fotbalisté Habrů, kteří porazili Černovice 4:1. Úvod zápasu byl oboustraně opatrný. Až ve 33. minutě se prosadil Korel. Rozhodující moment přišel před poločase, kdy Krátký zneškodnil penaltu a z protiútoku Habry dali druhý gól. „Tohle byl zlomový moment zápasu. Jsem rád, že jsme postup dokázali, i když to naším cílem nebylo,“ přiznal haberský trenér Černý.