HUMPOLEC B – ŠTOKY 0:0
Na herním projevu obou týmů už bylo patrné, že se o moc nehrálo. Domácí prokázali větší touhu po vítězství, byli po celé utkání aktivnějším týmem, ale šancí si vytvořili málo. Byl to hlavně důsledek nepřesnotí v kombinaci. Teprve v poslední dvacetiminutovce se musel činit brankář M. Bulant, který likvidoval vyložené šance Skryji a A. Beránka. Moc nechybělo a radovali se z vítězství hosté, nebezpečnou hlavičku zlikvidoval P. Beránek. Remíza je spravedlivým výsledkem.
Rozhodčí: Trocha. ŽK: 4:0. Diváci: 30. Štoky: T. Kubát (46. M. Bulant) – Miksa, Kunc, M. Dáňa (59. A. Dáňa), Stehlík, J. Kubát, P. Bulant, Kubík (66. Holý), Havel, Buben, Loži.

LEDEČ – DLOUHÁ VES 5:0
Hosté přijeli k zápasu pouze ve dvanácti lidech a v kombinované sestavě. Do sedmnácté minuty se domácí pouze zastřelovali. Potom se už nádherně z voleje trefil Hoffmann. Ve 35. minutě na zvyšoval na 2:0 Kavka po kolmici Kalivody. O tři minuty už to bylo o tři góly, když se z dálky trefil Kalivoda. Po přestávce zvyšoval Pokorný na 4:0 a šest minut před koncem upravil konečný výsledek Převor.
Góly: 17. Hoffmann, 35. Kavka, 38. Kalivoda, 59. Pokorný, 84 Převor. Rozhodčí: Šula. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Ledeč: Křišťa – Hoffmann (62. M. Pajer), Šťastný, Lebruška, Pokorný – Hauser, Kavka, O. Pajer (71. Převor), T. Geher (55. Příhoda) – Kalivoda, M. Geher. Dlouhá Ves: Výborný – Krečman, Höfer, Svoboda, Pabousek – Lukačina, Hranický, Henzl, Plesl – Štáfl, Cibulka.

POHLED – CHOTĚBOŘ 4:0
Hned ve 4. minutě se dostal do šance Zych, ale je střela šla vedle tyče. Následovali neproměněné šance L. Sobotky, Šiknera, Říhy a své dvě příležitosti nezužitkovala ani Chotěboř. Ve 33. minutě se po trestném kopu Moučky dostal k odraženému míči L. Sobotka a bylo to 1:0. Čtyři minuty před poločasem se prosadil Moučka 2:0. Po přestávce se obraz hry nezměnil a hned ve 47. minutě vybojoval ve středu hřiště míč Mach a krásnou akci L. Sobotka – Moučka – Šikner, zakončoval posledně jmenovaný do prázdné branky na 3:0. Mezitím se vyznamenal Růžička.kdyč vyrazil hlavičku hostujícího hráče. Na konečných 4:0 upravit z přímého kopu Pokorný.
Góly: 33. L. Sobotka, 41. Moučka, 47. Pikner, 68. Pokorný. Rozhodčí: Petr, ŽK: 2:2. Diváci: 60. Pohled: Růžička – Doležal, J. Sobotka, L. Sobotka, Zych – Mach, Šikner, Říha, Moučka – Pokorný, Janďourek. Chotěboř: Benc – Pleskač, Marek Sommerauer, Málek, Běloušek – Moravec, Martin Sommerauer, Čáp, Kaplan – Turek, Benák.

VĚŽNICE-DOBRONÍN 5:3
Hosté přijeli be tří hráčů základní sestavy, úvod zápasu byl trochu pouťový, domácí si dali hned hned dva vlastence a hráči se již těšili na večerní rozlúčku s prasátkem. Potom však přidali v tempu a podařilo se jim ještě do poločasu otočit na 3:2. O přestávce za stavu 4:2 hosté snížením na 4:3 utkání ještě zdramatizovali, závěr však fotbnalisté od Šlapánky bez problémů zvládli. Střelecky se probudil Neuwirt, který úspěšným hattrickem uklidnil spoluhráče. Jinak se utkání muselo líbit, padlo osm branek, zejména po přestávce se hrál oboustranně pohledný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách.
Góly: 12. 43, 50. Neuvirt, 40. Šejstal, 83. Šimoníček – 58. Smejkal, 3. a 9. vlastní. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:2, Diváci: 50. Poločas: 3:2. Věžnice: Drahoš – Diviš, Fikejz, Martínek, Prokeš (79. Kolbl) – Sobotka, Šimoníček, Pertlíček, Neuvirt ( 56. Staněk) – Šejstal, Brukner.

SVĚTLÁ – SPEŘICE 2:1
Po opatrném začátku se do první šance dostal světelský Císař, ale speřický brankář předvedl první ze svých skvělých zákroků. O čtyři minuty na to si na Brzoně nepřišel Štros. Na druhé straně hned z první vážnější šance udeřilo, když se po rohu prosadil Hudáček 0:1. Potom ještě neproměnili své šance Křikava s Pohnětalem. Ve druhém poločase už domácí střeleckou smůlu protrhli. Vyrovnat se podařilo Pohnětalovi, který z dvaceti metrů trefil šibenici. Rozhodnutí padlo devět minut před koncem, když se po kolmici gólově prosadil Křikava.
Góly: 52. Pohněval, 81. Křikava – 19. Hudáček. Rozhodčí: Krecht, ŽK: 2:2. Diváci: 150. Světlá: Janota – Dvořák (78. Hradecký), Čáslavský, Valenta, Rezek – Jelínek (46. Náděje), pohněval, Císař, Karel (84. Sobek) – Křikava, Štros.

PŘIBYSLAV – JANOVICE 0:0
Od začátku se hrál velmi kvalitní oboustranně technický fotbal, ale v prvním poločase si žádné mužstvo gólovou šanci nevytvořilo. Po přestávce se pokračovalo ve vysokém tempu a v závěrečné desetiminutovce mohla o vítězství rozhodnout Přibyslav. V 80. minutě běžel Krčál sám na janovického brankáře Koubka, ale nevyzrál na něj a v poslední minutě vychytal Koubek hlavičku Vopršala.
Rozhodčí: Tomášek, ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Přibyslav: Klement – Teml (73. Škacha), Němec, Bárta, Smejkal – Votava, Strašil, Krčál, Vykoukal – Svoboda, Musil (56. Vopršal).

PELHŘIMOV B – H. BOROVÁ 0:0
Domácí zápas v trvalém dešti nemotivoval, hosté podali zřejmě nejlepší výkon sezóny. První velká šance patřila po čtvrthodině Borové, jako ve Štokách vykopával z brankové čáry Zabloudil. Pro odražený míč směřující pod břevno se protáhl Dvořák a útoky domácích zastavoval trvalý ofsajd. V závěru poločasu Aleš Hejda poslal míč v pádu nad branku a Šereda zprava nastřelil břevno.
Po změně stran mířil Petr Veselý mimo, po jeho střele se všichni jen ohlédli, další tutovku Borové vyrazil Dvořák na roh, po kterém hosté hlavičkovali centimetry nad břevno. Pelhřimov trápila pomalá rozehrávka a stálé ofsajdy hráčů. Body mohla přihrát hostům hlavička Tonara deset minut před koncem. Ani Starý se v závěru proti golmanovi Veselému neprosadil, takže zápas skončil bezbrankovou remízou.
Rozhodčí: Sýkora. Diváci: 20. H.Borová: Pavel Veselý – Janáček, Stejskal, Klement, Tonar, Frühbauer, Chlubna, Štefáček, Petr Veselý, Němec, Šrámek.