Brodská rezerva postup slavila remízou s Kamenicí.

H.BROD B - KAMENICE 2:2
Domácí nastoupili s pěti dorostenci (Gramer, Beránek, Krejdl,,Bača,Havel) a již od 3. minty vedli gólem Nechvátala z penalty. Od této chvíle však začali hrát hosté. Ve 22. minutětě srovnal Tesař. Do přestávky měli hosté ještě čtyři tutovky, dvakrát exceloval domácí gólman Chudoba. Slovan sázel na rychlé protiútoky při nichž byl úspěšný Zeman 2:1. I po přestávce byla Kamenice v poli lepší. Až dvacet minut před koncem se konečně opět prosadil na 2:2 Tesař a Slovan plichtu se štěstím ubránil.
Góly: 3. Nechvátal (PK), 37. Zeman - 22. a 67. Tesař. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. H. Brod B: Chudoba - Nechvátal, Gramer, Beránek, Vrba - Kunstmuller, Fialka, Udržal, Krejdl (84. Křišťál), Zeman (79. Havel), Bača.

H. CEREKEV – KOŽLÍ 1:1
Utkání nabídlo bezstarostný, útočný fotbal. V prvním poločase měli mírně navrch domácí. Skóre se však měnilo až krátce po obrátce. Skóroval Martínek. Po hodině hry se prosadili také hosté. Dezorientovaný brankář Soukup stál prakticky mimo svou svatyni a Šimek se trefil po zemi k tyči.
Góly: 47. Martínek – 60. Šimek. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0 Kožlí: Vrána – Vladyka (43. Kavka), Pešek, Brzoň, Pajer, Radoš, Voplakal, Šimek, D. Blažejovský (54. Procházka), M. Blažejovský, Trpišovský.

ŽDÍREC B – HABRY 1:3
K vidění byl vcelku slušný fotbal, kdy se Habry po dvou zásazích Bártík a jednoho Štrobla ujali tříbrankového vedení. Ždírečtí fotbalisté dokázali už jen kosmeticky upravit výsledek, když se tři minuty před koncem po centru Veselského prosadil Matějka.
Góly: 87. J. Matějka - 38. a 59. J. Bártík, 75. Strobl. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Ždírec: Semelka – Polanský, Bílek (82. Veselský), Beran, Havelka – Tlustý, Cimpl, Mikulecký (64. Klimeš), Matějka – Máša, Klement (70. Málek). Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Rajter, Šembera – Michal, Korel, Strobl (79. Černý), Moravec – J. Bártík, P. Bártík.

LÍPA – PACOV B 1:1
Zasloužená remíza se zrodila v Lípě, kam přicestovalo pacovské béčko, které se ujalo vedení hned v první minutě. Pak se vytáhli oba gólmani.
Po změně stran se hrál opět vyrovnaný fotbal, kdy se hosté spíše soustředili na obranu a domácí se snažili o vyrovnání. To přišlo až tři minuty před koncem zápasu z penalty, kterou s přehledem proměnil Hrdlička.
Góly: 87. Hrdlička (PK) – 1. Vlach. Rozhodčí: Feifer. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Lípa: Exner - Martínek, M. Prokš, Krpálek, Souček – Bouda, J. Prokš (56. Kutlvašr), Kučírek, Kříž (69. Havel) – Bouchner, Hrdlička.

BUDÍKOV – CHOTĚBOŘ B 3:6
V Budíkově se hrál útočný fotbal. Ve vyrovnaném prvním poločase šli do vedení hosté, když po centru skóroval Šimon. Budíkov vyrovnal zásluhou střely Granta z hranice šestnáctky. Poté už přišel trhák hostů. Dvakrát se prosadil Hlaváček. Po změně stran sice Staněk snížil, ale hosté už vítězství nepustili. Chotěboři se dařily rychlé protiútoky, navíc ji vyšla i exekuce pokutových kopů.
Góly: 27. Grant, 52. Staněk, 63. F. Žáček – 32., 38. a 77. (třetí z PK) Hlaváček, 19. Šimon, 61. Hruška, 90. (PK) Šimoňák. Rozhodčí: Beneš. ZK: 5:3. ČK: 2:0 (81. Marousek, 81. Smereka). Diváci: 80. Poločas: 1:3. Chotěboř B: Vykoukal – Haltus, R. Odvářka, Čapek, Neuvirt, Langer, P. Odvářka, Hlaváček, Bílek, Hruška (90. Vajrych), Šimon (88. Šimoňák).

LUKAVEC – TIS 2:4
Domácí potřebovali vyhrát a začali skvěle. Už v 5. minutě se hlavou prosadil po rohu Slabý, na 2:0 zvýšil po kombinační akci Růžička. Hosté ale postupně vyrovnali hru a do poločasu i skóre. Po přestávce bylo očividné, že domácí hrají pod tlakem a jejich nervozita se zvýšila po inkasování třetí branky. Lukavec si sice vytvořil šance, ale skórovat už nedokázal.
Góly: 5. Slabý, 10. Růžička – 20. Krajíček, 33. Hlaváč, 57. Zezulák, 78. Kubát. Rozhodčí: Burza. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (90. Kozlík). Diváci: 80. Poločas: 2:2. Tis: Havel – Miřátský, Vacek, Kubát, Rosecký, Zezulák (80. Sojka), Krajíček, Hlaváč, Kozlík, Benák (68. Maydl), Zadina.