H. BROD – ČÁSLAV 9:6
Po čtvrteční přípravě s B-týmem (2:5) se nekompletní tým staršího dorostu brodského Slovanu představil na hřišti v Pohledu proti Zenitu Čáslav. Za chybějící Soukala, Moláka, Špiňara a Berkyho tak museli zaskočit hráči mladšího dorostu.

Utkání přineslo všechny znaky přípravného období. Nekoncentrovaná hra obranné čtyřky, řada nepřesností na obou stranách. Přesto se hrál záživný útočný fotbal, ve kterém útoky jasně dominovaly. Diváci viděli patnáct gólů a další spousta šancí, která nebyla využita. V prvním poločase hráli brodští hráči, kteří poločas vyhráli jasně 4:1.

Po přestávce Čáslav přidala na tempu a snížila na rozdíl jediného gólu, a to na stav 7:6, ale závěr patřil opět Slovanu. „Zápas i přes vítězství ukázal řadu nedostatků, je potřeba ještě dohnat fyzickou kondici, zkvalitnit hru obrany a najít vhodné složení zálohy. Zatím se střelecky daří Švecovi a Prokšovi,“ řekl trenér dorostu František Souček.

Góly H. Brodu: Prokš 4, Švec 3, Rejd, Pazderka. Poločas: 4:1. H. Brod: Žáček (80. Chalupa) – Pešek, Horák (30. Halák, 60. Henek, Hofrichter (55. K. Svoboda) - Vendl, Pazderka, Krejdl, Staněk (80. Halák), Prokš - Tuhý (60. Šotola), Švec.