H. BROD – VRCHOVINA 4:2

Úvod utkání vyšel brodským hráčům na jedničku. Štědrý během čtyř minut využil chyb brankáře a hostující obrany a poslal svůj tým do dvougólového vedení.

Potom hosté hru v poli vyrovnali, vytvořili si několik gólových příležitostí, převážně po individuálních chybách v brodské obraně. V době těchto šancí se dvakrát vyznamenal domácí brankář Žáček, který svými zákroky tým podržel, přesto do poločasu kapituloval.

Po přestávce se obraz hry nezměnil, ale domácí rozhodli o svém vítězství až v samém závěru utkání. „Tým má po náročné přípravě chuť do hry, ale ve hře se stále objevuje mnoho nedostatků, které je potřeba ještě odstranit. Dva týdny před soutěží ještě nebyl tým ze zdravotních důvodů pohromadě,“ postěžoval si trenér František Souček.

Góly Havlíčkova Brodu: Štědrý 2, Staněk, Procházka. Poločas: 2:1. Havlíčkův Brod: Žáček – Šíma (30. Horák), Pešek, Špiňar, Vendl – Pazderka, Staněk, Krejdl, Štědrý – Švec, Prokš.