Dlouhá Ves doma podlehla nováčku soutěže z Lučice, zato Kožlí zabralo v Kamenici. Havlíčkova Borová, která sestoupila z I.A třídy se s Tisem rozešla smírně.

BUDÍKOV – LÍPA 2:3
Ve vyrovnaném a důrazně hraném utkání začali lépe hosté z Lípy. Po přímém kopu se hlavou prosadil Hrdlička. Ten dokázal potrestat chyby domácí obrany do poločasu ještě dvakrát. Budíkov se sice snažil, ale dokázal jen zásluhou Pokorného korigoval. Ten po přestávce se štěstím vstřelil kontaktní gól a zadělal na drama. Budíkov v závěru soupeře přitlačil, ale vyrovnat nedokázal.
Góly: 23. a 66. Pokorný – 4., 22. a 34. Hrdlička. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 1:3. Lípa: Vašák – Kříž, M. Prokš, Souček (90. Dušek), Bouda - Kučírek, Krpálek, Havel, Hrdlička - Starý (77. Šimek), Bouchner (80. J. Prokš).

H. CEREKEV – CHOTĚBOŘ B 5:0
Horní Cerekev hrou neoslnila, výše výhry je lichotivá. Domácí měli problémy se sestavou, když jim chyběli čtyři hráči základu, ale i hosté nebyli kompletní. Chotěboř hodně omladila sestavu a doplatila na nezkušenost. Hornocerekvičtí měli přece jen navrch a dařilo se jim střelecky. „Rozhodly branky v prvním poločase, tím jsme poslali soupeře do kolen. Chtěl bych pochválit Švece a Růžka, kteří měli na našem vítězství velký podíl,“ uvedl trenér Horní Cerekve Jiří Mezera.
Góly: 25. a 70. Zelenka, 37. a 63. Růžek, 46. Jan Plachý. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Chotěboř B: Kudla – Málek, Zvolánek, Lacina (57. Češík), Krédl, Šimon, Culek, Bílek, Hruška, Langr.

KAMENICE N. L. – KOŽLÍ 1:3
Domácím chyběl v obraně zraněný Novák a bylo to znát. Slovan všechny branky inkasoval po chybách. Přesto mohli první skórovat Kameničtí, ale Tesař svou šanci ve 13. minutě nevyužil. V 17. minutě chybovala obrana domácích poprvé, hosté ještě gólem netrestali. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, ve 36. minutě nastřelili domácí po trestném kopu tyč. Pak už do konce poločasu hrozilo jen Kožlí. Dvakrát se sice vytáhl Votápek, ale ten přece jen kapituloval. Ve 43. minutě zakončil pohlednou akci hostů Šimek. Hned po přestávce zasadil druhý úder Kamenici Trpišovský, a i když po hodině hry R. Pelc tvrdou střelou k tyči snížil, obrat v zápase se nekonal. Zasloužené vítězství Kožlí pečetil po pěkné fotbalové akci Voplakal.
Góly: 62. R. Pelc – 43. Šimek, 49. Trpišovský, 77. Voplakal. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Kožlí: Březina – Vladyka, Radoš, Brzoň, Pecha (46. Mikula), Pešek, Voplakal, Vosyka (59. Pajer), Šimek, Blažejovský, Trpišovský.

HAVLÍČKOVA BOROVÁ – TIS 1:1
Na úvod sezóny se v Borové hrál fotbal s šancemi na obou stranách a hosté se představili jako technicky dobře vybavený mančaft. Nejprve oba celky zahodily po jedné možnosti. Hlavou mířil mimo Zezulák a za domácí se neprosadil Klement. V 27. minutě otevřel skóre přízemní přesnou střelou po pěkné akci hostující Krajíček. Ještě do poločasu měly oba týmy po jedné šanci, Roseckého střelu zlikvidoval bravurně Veselý a Stejskalova jedovka prolétla na druhé straně těsně vedle tyče, gól však padl až po pauze. Po rychlé akci domácích, kterým chyběli hned čtyři hráči základní sestavy, srovnal pohodlně do prázdné branky Radek Janáček. Poté se gólové možnosti střídaly na obou stranách jako na běžícím pásu. Hosté se dostali třikrát takřka sami před Veselého, ten ale chytal výborně. Na druhé straně se neprosadil dvakrát Němec a Stejskalovu střelu po zpětné přihrávce Doležala vytáhl Sojka pohotově na roh. Skóre se tak nakonec již nezměnilo.
Góly: 50. R. Janáček – 27. Krajíček. Rozdhodčí: Kamenský. ŽK: 0:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1 Havlíčkova Borová: P. Veselý – J. Janáček, J.Veselý, Hošák, Tonar (84.Zvolánek) – Fikar( 73.Doležal ), Stejskal, Němec, R.Janáček – Klement, Štefáček (67.Šmíd). Tis: Sojka – Kafka, Mareš(71. Miřátský), Zadina, Benák – Novotný(71.T.Vacek), Rosecký, Kubát, Krajíček – Zezulák, M.Vacek

DLOUHÁ VES – LUČICE 0:1
Na začátku utkání byl nováček soutěže z Lučice lepším celkem, ale domácí po čtvrthodině srovnali hru. Oba celky nevyužily do přestávky po jedné velké možnosti. Ve druhém poločase se hrál na dlouhoveském hřišti poměrně vyrovnaný fotbal. Zápas rozhodl v 80. minutě Herman, který trefil po závaru odražený míč zpoza šestnáctky do šibenice. Domácí mohli ještě do konce zápas srovnat. Individuálně se před branku protáhl Pospíchal a po něm i Lukačina, ale oba ve svých možnostech ztroskotali.
Gól: Herman. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:2. Poločas: 0:0. Diváci: 70. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Kunášek, Hranický, Pabousek – Lukačina(74. Neubauer) Svoboda, Josef Lukačina, Šrámek (46. O.Svoboda) – Pospíchal, Cibulka. Lučice: Šimánek – Beránek, Jiráček(46. Sommer), Mazuch, Kubát – Nedoma, Doležal,(85.Pavlík), Blažek, Herman – Pecha, Lančarič