VĚŽNICE – CHOTĚBOŘ 1:1
Začátek utkání patřil hostující Chotěboři, která si vypracovala tři vyložené šance. Po dvacáté minutě se hra vyrovnala. Chotěboř se tlačila dopředu, a domácí hrozili z brejků. Především Šejstal do přestávky spálil dvě příležitosti. Po změně stran se hosté dostali po nedorozumění brankáře s obráncem do vedení. O tři minuty na to už bylo opět srovnáno, když až svojí třetí šanci proměnil Šejstal. Do konce utkání si ještě oba týmy vypracovaly několik šancí, ale bez gólového efektu. Soupeři se tak zaslouženě rozešli smírně.
Góly: 50. Šejstal – 47. Bílek. Rozhodčí Petr, ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Věžnice: Šrámek – Kunc, Chalupník, Fikej, Martínek – Staněk (80. Francálek), Brukner, Šimoníček, Neuvirt (54. Kölbl) – Šejstal, Fazekaš. Chotěboř: Vykoukal – Čáp (46. Jan Hlaváček), Běloušek, Odvářka, Jiří Hlaváček – Somerauer, Hromádka, Moravec, Bílek – Kaplan (79. Pleskač), Benák.

DOBRONÍN – H. BROD B 0:2
Domácí měli v úvodních minutách tlak a dvě šance, které neproměnili, za což je v 9. minutě potrestal hostující Pártl, který využil zaváhání ve středu hřiště. A to byl pro brodskou rezervu ten nejlepší možný scénář. Zkušení hosté si od té doby hlídali hlavně defenzivu, na kterou Dobronín nemohl najít recept. Blízko vyrovnání byl Smejkal, ale z půlmetru nebyl schopný dopravit míč do branky.
Po změně stran se domácí snažili, prahli po vyrovnání, na které jim ještě více nahrál nedisciplinovaný Mišta, který vyfasoval červenou. Jenže ani to Dobronínu, který dohrával zápas v křeči, nepomohlo. Hosté se ještě více zatáhli, párkrát je podržel i bezchybný Chudoba, a šest minut před koncem navíc přidal po rychlém brejku pojistku Zimprich.
Góly: 9. Pártl, 84. Zimprich. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (59. Mišta). Diváci: 130. Poločas 0:1 H. Brod B: Chudoba – Vrba, Kuchta, Pártl, Udržal (89. Freudenreich) - Fialka (55. Teplan), Koblížek, Semrád, Mišta - Zimprich, Zeman (85. Veselý).

SVĚTLÁ N. S. – LEDEČ N. S. 1:1
Domácí začali tradiční derby jako z partesu, když hned ve druhé minutě jim zajistil vedení kapitán Císař. I zbytek poločasu se odehrál v režii Světlé, ale Rezek sám před brankářek selhal a Křikava trefil pouze tyč hostující branky. Ledeč se první půlku zmohla jen na pár střel ze střední vzdálenosti.
Druhé dějství pokračovali Skláři v aktivní hře, ale měli smůlu v zakončení. Důkazem budiž dvě břevna Tůmy. Naopak hosté byli vepředu velice efektivní, z ojedinělého brejku se prosadil zhruba po hodině hry Pajer. V 78. mohl ještě strhnout vedení na stranu domácích Valenta, ale jeho hlavička po rohovém kopu skončila jen těsně vedle. Závěr utkání byl hodně nervózní a odehrál se bez šancí především ve středu hřiště.
Góly: 2. Císař – 65. Pajer. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 5:4. Diváci: 225. Poločas: 1:0. Světlá: Janota – Císař, Náděje (90. Sobek), Valenta, Dvořák – Jelínek (85. Čuřík), Tůma, Pohnětal, Karel (46. Štros) – Rezek, Křikava. Ledeč: Vitiska - Pokorný, T. Geher, Šťastný, Hauzer – Gramer, J. Kafka, M. Geher (90. Slavětínský), Pajer – Lebručka (68. Převor), L. Kafka.

POHLED – ŠTOKY 3:0
V prvním poločase si oba soupeři vypracovali několik slibných šancí. V bráně však skončila pouze jediná. Ve 36. minutě unikl Sobotka, odcentroval do vápna a naneštěstí pro hosty si jeden ze štockých hráčů srazil míč do vlastní brány – 1:0.
Po změně strana byli o něco aktivnější Pohledští, v 51. utekl Lukačina, ale v sólu neuspěl. Skóre se změnilo až v 58. minutě, kdy Slanař hlavou dostal domácí do dvougólového trháku. Hosté mohli snížit o chvíli později, ale v akci dva na gólmana si nepočínali úspěšně. Definitivní podobu výsledku dal v 78. minutě Lukačina, který obešel obránce a zakončil – 3:0.
Góly: 36. vlastní, 58. Slanař, 78. Lukačina. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (74. M. Dáňa). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Klement (63. Pokorný) – Slanař, Doležal, Lukačina, Venc (70. Horáček) – Zych, Janďourek. Štoky: Uhlíř – Miksa, M. Dáňa, Kubát, Bulant – Koutek (75. Kubík), Stehlík, Havel, A. Dáňa (75. Pospíchal) – Bulant, Buben.

PŘIBYSLAV – HABRY 8:1
Přibyslav byla hned od první minuty jednoznačně lepším týmem. Skóre se poprvé měnilo už ve 4. minutě, kdy dal první ze svých třech branek Svoboda. Domácí postupně zvyšovali svůj náskok. Hosté i přes velký gólový rozdíl hru nezabetonovali a snažili se i nadále o útočnou hru, a tak skóre postupně stoupalo až na konečných 8:1. „I přes vysokou výhru nesmíme usnout na vavřínech, nesmíme to přecenit. Musíme jít i nadále zápas od zápasu,“ krotí přehnaný optimismus trenér domácích Ctibor Křepinský.
Góly: 4., 66. a 82. Svoboda, 18. a 40. Vopršal, 27. Flekal, 60. Vykoukal, 78. Škacha – 39. Michal. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 1:2. Diváci: 128. Poločas: 4:1. Přibyslav: Matějka – Teml, Strašil, Němec, Votava – Krčál, Pochop (57. Škacha), Vykoukal (81. Smejkal), Flekal – Vopršal, Svoboda. Habry: Krátký – Vavřička, Šembera (48. J. Bártík), Kvanka, P. Bártík (67. Příbramský) – Stránský, Korel, Moravec, Vrdský – Toma (82. Janouch), Michal.