DIVIZE DOROSTU
HUMPOLEC – H. BROD 4:0

Utkání začalo velkým náporem domácích fotbalistů. V šestnácté minutě propadli brodští stopeři a Humpolec se dostal lacino do vedení.
To ale brodské hráče nakoplo a převzali iniciativu na své kopačky a vytvořili si čtyři gólové příležitosti, bohužel, koncovka byla špatná.
Místo vyrovnání přišel pro hráče Slovanu trest v podobě druhého gólu ze standardní situace. Potom se v další šanci objevil Berky, ale těsně minul domácí branku a v osmatřicáté minutě byl faulován Prokš za cenu červené karty, ale trestný kop zůstal nevyužitý.

Po přestávce se hra nezměnila. Brodští dorostenci měli územní převahu, ale oslabený domácí tým dobře bránil, a do šancí se tak nedostávali. Přesto se však Krejdlovi podařilo nastřelit břevno a Švecova šance si o gól říkala.

Postupem času se tlak brodských hráčů měnil v křeč. Humpolec hrál v té době chytře a v posledních patnácti minutách mu vyšly dva brejky do otevřené obrany a nespravedlivý debakl byl na světě, když po většinu zápasu byli hosté lepším týmem.

H. Brod: Rajdl – Molák, Horák, Pazderka, Vendl – Špiňar (57. Šíma), Berky (71. Henek), Staněk, Švec – Krejdl, Prokš (63. Štědrý).