DIVIZE ST. DOROSTU
VRCHOVINA – H. BROD 2:3
Starší dorostenci odjeli k zápasu bez několika opor. Chyběl hlavně Berky se Soukalem, kteří nastoupili za A-tým. Na mokrém terénu se první čtvrthodinu hrál vyrovnaný fotbal bez šancí na obou stranách. V sedmnácté minutě předvedl pěknou střelu domácí hráč, kdy vymetl pavučinu Žáčkovy svatyně. Vedoucí gól domácí tým nakopl a v rozmezí deseti minut musel Žáček předvést své brankařské umění. Vyrovnat se podařilo do poločasu hlavou Švecovi, který zužitkoval centr Vendla. Na druhé straně ještě exceloval Žáček.
Po přestávce začali lépe hráči Slovanu, když ve dvaašedesáté minutě proměnil Krejdl trestný kop po faulu na Štědrého a o chvíli později vedli brodští dorostenci už o dva góly, když dobře hrající Krejdl vysunul Štědrého a ten svoji šanci proměnil. Tento náskok jako by hosty ukolébal a přenechali iniciativu Vrchovině a té se už jenom devět minut před koncem podařilo snížit.
„V brance nás podržel Žáček, dále se dařilo Pazderkovi, Špiňarovi, Štědrému a Krejdlovi,“ chválil svěřence trenér František Souček.
Góly H. Brodu: 35. Švec, 61. Krejdl, 69. Štědrý. Poločas: 1:1. H. Brod: Žáček – Molák, Pazderka, Špiňar, Šíma - Štědrý, Vendl (88. Šotola), Staněk, Švec - Krejdl, Prokš (12. Henek, 77. Tuhý).

DIVIZE ML. DOROSTU
VRCHOVINA – H. BROD 2:6

Do prvních šancí zápasu se dostali brodští mladíci zásluhou Henka a Prchala, ale domácí brankář byl na místě. Hráči Vrchoviny hrozili z brejků a v patnácté minutě se jim podařilo skórovat. O tři minuty na to vedli domácí o dva góly, když se brodský gólman Běhounek nechal z hranice šestnáctky přehodit. Do poločasu se podařilo Prchalovi snížit.
Do druhého poločasu nastoupil zcela jiný tým, který si na Vrchovině otevřel střelnici a domácím nasázel pět gólů.
Góly H. Brodu: 33. Prchal, 42. Pleva, 51. Tuhý, 71. Mejstřík, 65. a 72. Halák. Poločas: 2:1. H. Brod: Běhounek – Burjetka, K. Svoboda, Šotola, Halák – Mejstřík, Tuhý, M. Svoboda – Pleva, Prchal (59. Vendl), Henek (50. Štědrý).