V devátém kole tvrdě narazili fotbalisté brodského béčka, kteří si z Chotěboře odvezli vysokou prohru. Nedařlo se Pohledu, který prohrál v humpolci a doma klopýtly Štoky.

CHOTĚBOŘ – H. BROD B 7:2
Prvních 20. minut utkání bylo opatrných a hosté měli první šanci, kterou neproměnili, a tak se dávání gólů chopili domácí, kteří to mysleli vážně, o čemž mluví i konečný výsledek 7:2.
Po prním gólu domácích hosté ještě zabojovali a srovnávali na 1:1. Ale Domácí měli po celý zápas spousty šancí, které se nedařilo proměnit. Co se ale nedařilo v prvním poločase, to v druhém šlo samo, domácí dali několik rychlých gólů.
Góly: 17., 81. a 88. Somerauver, 29. a 69. M. Odvářka, 31. Bílek, 52. Čáp - 27. Hübner, 58. Valášek. Rozhodčí: Kuchyňa, ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, M. Čapek, Hromádka, R. Odvářka – Moravec (79. Běloušek), Somerauver, Kaplan, J. Hlaváček (62. Pleskač) - Bílek, M. Odvářka (71. Benák). H. Brod B: Soukal – P. Kuchta, Jakeš, Partl, Staněk (69. Freundenreich) - Koblížek, Fialka, Veselý (56. Šíma), Valášek (79. Báča) - Hübner, Teplan.

ŠTOKY – SPEŘICE 2:4
Lepší vstup do zápasu předvedly Speřice a v 17. minutě už vedli zásluhou Pohana. Do přestávky ještě zvýšil Němec. Domácí se do utkání začali dostávat až ve druhé části a vypracovali si prosti svému soupeři několik slibných šancí, a to i v početní nevýhodě v podobě deseti hráčů.
Jenže místo snížení přišel brzy další gól a trápení Štoků vyvrcholilo vlastní brankou ze čtyřiašedesáté minuty. Domácí přesto nesložili zbraně a dokázali skórovat z kopačky Havla. Na obrat už ale bylo pozdě. Čestný úspěch ještě v nastaveném čase zaznamenal Buben, když ho v pokutovém území nedovoleně zastavil Huňáček. Útočník Štoků se z penalty nemýlil, a upravil tak na konečných 2:4.
Góly: 75. Havel, 90. Buben (penalta) – 17. Pohan, 34. Němec, 52. Štěpánek, 64. vlastní. ŽK: 2:5. ČK: 1:0. Diváci 100. Poločas 0:2. Štoky: Bulant – Miksa, Kunc, M. Dáňa, Stehlík – Kubát (64. Holík), Vodička, A. Dáňa, Žíla - Buben, Loži (52. Havel).

HUMPOLEC B – POHLED 2:0
V první půli domácí juniorka hosty zatlačila do defenzivy a vytvořila si i několik šancí. Dvě z nich proměnil Novák, Štecher a Málek mířili vedle. Po přestávce se hosté vzchopili, ale kýžené branky nedosáhli. Humpolecká rezerva si tak zaslouženě došla pro plný bodový zisk.
Góly: 5. a 39. Novák. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (69. Mach). Diváci: 50. Poločas: 2:0. Pohled: Růžička – Doležal, Eis, Sobotka, Říha, Bach, Lukačina, Boučka, Zich (62. Fišer), Pokorný, Janďourek.

VĚŽNICE – SVĚTLÁ N.S. 1:2
Už ve druhé minutě slavila Světlá první branku. Po přímém kopu nejvýše vyskočil Tůma. Hra se poté vyrovnala a dobrou příležitost měl po půlhodině hry Kölb, jehož střela skončila na břevnu Janotovy brány.
První poločas skončil gólem do šaten, když po přímém kopu balon tečoval Chalupník a srovnal na 1:1. Branka s sebou přinesla emoce na straně hostů, kteří reklamovali hru rukou, rozhodčí však rozhodl ve prospěch domácího mužstva. Po poločase začala aktivněji opět Světlá a znovu hrozila z nebezpečných standartních situací.
Po rohovém kopu propadl míč až ke Křikavovi, který se nemýlil a navrátil svému týmu vedení. Poté ale jakoby hosté přestali hrát, jedinou výraznější šanci si vypracoval po brejku v 73. minutě Štros, nastřelil ale pouze tyč. A další gólový průlom nepředvedla ani Věžnice, utkání tak prohrála 1:2.
Góly: 44. Chalupník – 2. Tůma, 59. Křikava. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas 1:1.Věžnice: Šrámek – Kunc, Fikejz, Martínek, Chalupník – Kölb (72. Prokeš), Staněk (Neuvirth), Čaloud, Šimoníček - Brukner (73. Brůzl), Šejstal. Světlá n.S.: Janota – Náděje, Karel (84. Muzikář), Rezek, Čáslavský - Tůma, Pohnětal Císař, Kříkava - Čuřík (49. Štros), Jelínek (85. Vaňásek).

PŘIBYSLAV – BEDŘICHOV 3:1
Přibyslav si vytvořila patnáctimunutový úvodní tlak. Poté začali hrát hosté a odměnou jim byl vedoucí gól. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu, když vyrovnával Musil. Po přestávce se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Nejprve se prosadil přibyslavský Votava, který si dobře naběhl na zahrávaný roh a výhru pečetil střídající Vopršal.
Góly: 35. Musil, 65. Votava, 79. Vopršal – 25. L. Horáček. Rozhodčí: Fotr, ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Přibyslav: Matějka – Teml (68. Smejkal), Svoboda, Pochop (63. Škacha), Němec – Vykoukal, Krčál, Strašil, Flekal – Votava, Musil (78. Vopršal).

HABRY – LEDEČ N.S. 3:2
Domácí si v úvodu vypracovali několik slibných šancí, otevřít skóre se jim ale nepodařilo. Úspěšnější byl na druhé straně Pajer, domácí ale v zápětí srovnali. Špatnou rozehrávku využili k brejku a Korel z vápna skóroval.
Další změnu skóre už první část nepřinesla, domácí Michal nastřelil v pouze břevno. Druhý poločas už patřil Habrům.
Po faulu Korela se z penalty trefil Holík a v 70. minutě se po centru hlavou prosadil Toma. Ledči už se povedlo jen snížit, když přesně mezi tři tyče zamířil Hoffmann.
Góly: 21. Korel, 59. Holík (penalta), 70. Toma – 20. Pajer, 80. Hoffmann. Rozhodčí: Vobrný. ŽK: 2:1. Diváci 90. Poločas: 1:1. Habry: Vala – Vařička, Janouch, Vrdský (67. Příbramský), Moravec - Kvanka, Stránský, Korel, Michal (89. P. Bártík) - Toma (88. J. Bártík), Holík. Ledeč n.S.: Veselý – Pajer, Příhoda, Lebruška, Martínek, (64. Hoffmann), Hauser (70. T. Geher), L. Kavka, J. Kavka, Šťastný, Machala, M. Geher.