Jejich mladší kolegové si naopak dovezli tři body a jsou se Spartou Brno postrachem divize D.

DIVIZE ST. DOROSTU
V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 4:0

Od prvních minut byl domácí celek nebezpečnější a vytvářel si gólové příležitosti. Nejprve dvě příležitosti vychytal Rajdl a třetí zachraňoval Hofrichter. Hráči Velkého Meziříčí se dostali zaslouženě do vedení po půl hodině hry. Do poločasu mohl vyrovnat Prokš, ale v koncovce zklamal.
„Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním o změnu hry a výsledku,“ řekl plány brodský trenér František Souček. Jenže ty byly narušeny hned po čtyřech minutách, kdy Velké Meziříčí využilo špatné krytí prostoru a z rychlého brejku přidalo druhý gól. Brodští dorostenci sice měli mírnou převahu, ale bez vytváření si gólových příležitostí. Ojedinělou šanci měl Henek. V posledních deseti minutách domácí ještě dvakrát udeřili, a rozhodli tak o svém zaslouženém vysokém vítězství.
Poločas: 1:0. H. Brod: Rajdl – Molák, Horák, Hofrichter, Špiňar (46. Švec) – Pazderka, Staněk (61. Henek), Štědrý, Šíma (80. Tuhý) – Krejdl, Prokš (70. Vendl).

DIVIZE ML. DOROSTU
V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 1:3

Hostům se od začátku dařila kombinační hra, se kterou měli hráči Velkého Meziříčí velké problémy. Po čtvrt hodině hry napřáhl brodský Šotola ze třiceti metrů a míč doplachtil až do sítě. Druhý gól přišel záhy, kdy se po rohovém kopu prosadil Halák, a když se po přestávce hlavou prosadil Horáček, bylo po zápase.
Hosté ve hře polevili, čehož domácí využili ke snížení, ale více jim hráči Slovanu nedovolili a s 22 body jsou na druhém místě divizní tabulky se ztrátou dvou bodů na první Spartu Brno.
Góly H. Brodu: Šotola, Halák, Horáček. Poločas: 2:0. H. Brod: Bezděk – Burjetka, K. Svoboda, Šotola, Halák – Tuhý (65. Mejstřík), M. Svoboda, Henek (50. Štědrý) – Prchal , Pleva, Horáček (67. Novotný).