Pětibodovou ztrátu na vedoucí celek má Mírovka, která si přivezla tři body z Jeřišna, kde o výhře rozhodl Lukáš Semelka. V sezoně se nedaří Starému Ransku, které vždy hrálo o postup. V posledním kole si přivezli porážku s tenisovým výsledkem 6:3. Sedmou prohru si připsali fotbalisté ždíreckého béčka, kteří klopýtli v Rozsochatci.

Ve třetí třídě dominuje Nová Ves u Chotěboře, která má po výhře 6:2 v Tisu čtyřbodový náskok na druhé Dolní Město a pět bodů na třetí Šlapanov. Dolní Město v domácím novém prostředí pouze remizovalo s Okrouhlicí a Šlapanov si s chutí zastřílel proti Herálci B (4:0). Na posledním místě s pěti body se překvapivě krčí Velká Losenice. Ta v posledním kole prohrála v Nové Vsi u Světlé. Z nováčků si lépe vede Leština B, která je na čtvrtém místě. Fotbalisté z České Bělé jsou s jedenácti body na místě desátém.Velmi vyrovnanou soutěží je IV. třída skupiny A, kde deváté Šmolovy mají pouhou šestibodovou ztrátu na vedoucí Vepřovou. Lídr tabulky si poradil na hřišti Mírovky B, kde vyhrál 3:1. Druhá Libice dala o gól více na hřišti Malče a má stejně bodů (19) jako vedoucí Vepřová.

Ve skupině B stejné soutěže je situace obdobná. Hněvkovice po výhře ve Veselém Žďáru mají na prvním místě stejně dvaadvacet bodů jako druhá Lučice B, která si doma poradila s Dolním Městem B. S bodovou ztrátou je třetí Vilémov, který pouze remizoval s Kamennou Lhotou (2:2).