„Už bychom na něco navázali, ale pořád se nám to nedaří,“ smutní ledečský lodivod Miroslav Kouba. Jeho svěřenci čekají na tříbodový import už tři kola, naposledy byli úspěšní v Humpolci.

V posledním kole na domácím hřišti pouze remizovali s posledními Štoky 1:1 a mnohé překvapilo, že od začátku nenastoupili bratři Kavkové. „Byli na začátek utkání omluveni z pracovních důvodů. Když dorazili na zápas, musel být už odevzdaný zápas k utkání, proto nastoupili až do druhého poločasu,“ objasnil situaci Kouba.

Nespokojen s výsledkem v posledním kole nebyl ani přibyslavský trenér Ctibor Křepinský: „Pro nás je to jednoznačně dvoubodová ztráta. Ve druhém poločase jsme byli jasně lepší, soupeř už šlapal vodu. Bohužel jsme nedali vítězný gól.“ Ledči se výsledkově sice nedaří, ale v posledních dvou zápasech v Přibyslavi se radovala právě ona a naposled dokonce výsledkem 1:4. „Je pravda, že jsme tam poslední dvě utkání vyhráli, ale nyní je úplně jiná situace. Nám se výsledkově nedaří a nejsme ani v psychické pohodě. Když uhrajeme bod, budu za něj rád, i když se tří bodům samozřejmě nebráním,“ smál se Kouba.

Pokud Přibyslav pomýšlí na čelo tabulky, tak jí nezbývá nic jiného než vyhrát. „My si nemůžeme dovolit po ztrátách ve Speřicích doma zaváhat a nic jiného než tři body nás nezajímají. Zdravotní problémy má Krčál (koňar na rameni), ale snad do zápasu naskočí,“ přeje si Křepinský a dodává: „Rádi bychom navázali na sezony, kdy jsme Ledči dávali pět gólů.“

Oslabeni budou i fotbalisté Ledče. „My máme zraněného Frajera a Machalu, pracovně je pryč brankář Vitiska. Pro nás to bude těžký zápas, ale budeme hrát tak, aby těžký zápas měla i Přibyslav,“ přeje si Kouba.