„Bude to pro nás velmi těžké, ale budeme hrát tak, aby těžký zápas měla i Přibyslav,“ to byla předzápasová slova ledečského trenéra Miroslava Kouby.

Ale na jeho slova v tomto zápase vůbec nedošlo. Ledeč se prezentovala netaktickou hrou, která jim zapříčinila ostudnou porážku 7:0. Přibyslavský tlak byl na hřišti od úvodních minut a už do poločasu si vytvořili domácí dvougólové vedení. „V tomto zápase rozhodla naše fotbalovost. Dařil se nám rychlý přechod do útoku a finální přihrávka,“ řekl přibyslavský trenér Ctibor Křepinský a dodává: „A je pravda, že nám to Ledeč usnadnila, protože takto špatně jsem ji ještě hrát neviděl.“ Po přestávce Přibyslavští ještě přidali pět gólů a debakl byl na světě.

"Nečekal jsem to, ale rozhodl náš neukázněný výkon, kdy například při čtvrtém gólu zůstalo devět našich hráčů na polovině soupeře. Hráli jsme profesorský fotbal oproti běhavému fotbalu Přibyslavi,“ nechápavě kroutil hlavou Kouba. Podle něj výsledek zapříčinilo i zranění Příhody a Machaly, kteří museli střídat. Od větší porážky zachránil Ledeč teprve šestnáctiletý gólman Jan Veselý.

„Chytil tři propagační střely, které byly nádherně kopnuté, a on se krásně do vzduchu pověsil a zneškodnil je, ale na druhou stranu mohl některým situacím ještě zabránit,“ dodal Kouba. Svěřenci trenéra Křepinského se po výhře udrželi s čelem tabulky, kde jsou na třetím místě se ztrátou tří bodů na první Chotěboř.