Starším dorostencům se podařilo získat ćenné body, jejich mladší kolegové se stejným soupeřem prohráli.

DIVIZE ST. DOROSTU
H. BROD - BOHUNICE 3:1

Hned v 7. minutě chytil brodský gólman Žáček tutovku brněnskému Palatovi, o tři minuty později běželi dva brněnští hráči na jednoho obránce a Pardus šanci proměnil 0:1. Domácí se pokoušeli o kombinační fotbal, což se jim dařilo, k vyrovnání jim pomohli Moravané excelentním vlastencem na 1:1. Slovanisté hráli s chutí, po půlhodině hry hosté téměř minutový závar před vlastní brankou nakonec ustáli. Těsně před poločasem sebral brněnský obránce Král gólovou tutovku z kopačky domácího Prokše.
Po změně stran tlak domácích sílil, Horákova střela hlavou si popovídala s břevnem a bombu stejného hráče z trestného kopu vytěsnil brněnský gólman bravurně na roh.
Po hodině hry vybojoval Prokš ve vápně zdánlivě ztracený míč, Krejdl využil zmatku v obraně a přivedl spoluhráče do vedení 2:1. Rozhodnutí padlo čtvrt hodinku před koncem, kdy Krejdl naservíroval čistou gólovku Prokšovi, který se zmýlit nemohl 3:1. „Získali jsme důležité body po technické a kombinační hře celého kolektivu, zvláště se dařilo Štědrému, Henkovi a Pazderkovi,“ usoudil šéf brodské lavičky František Souček.
Góly: Krejdl, Prokš, vlastní - Pardus. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 2:3. Diváci: 45. Poločas:1:1. Havlíčkův Brod: Žáček - Špinar Horák, Vendl (88. Tuhý), Šíma - Krejdl, Štědrý (85. Horn) , Henek(73. Mejstřík), Pazderka, Molák - Prokš (78. Hofrichter).

DIVIZE ML. DOROSTU
H. BROD - BOHUNICE 0:2

Do přestávky to byl vyrovnaný boj o střed hřiště, jediná gólovka se zrodila až tři minuty před koncem, brněnský Pavlis však šanci nezužitkoval.
Po změně stran přehrávali hosté chlapce z Losů kombinačně a sladkou odměnou jim byly dva góly v rozmezí osmi minut.
Jednou se trefil Kolařík, po něm po rozebrání brodské obrany byl úspěšný Rozedmal.
Hráčům Slovanu chybělo zakončení, většina akcí končila na hranici velkého vápna a gólové šance si nevytvářeli. „Snad nejhorší výkon podzimu, družstvo propadlo jako celek. Přísnější měřítko z podprůměru snese pouze Štědrý,“ zlobil se kouč Tomáš Bárta.
Góly: Kolařík, Rozedmal. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:1. Diváci: 35. Poločas: 0:0. Havlíčkův Brod: Bezděk - Halák, Vendl, K. Svoboda, Šotola - M. Svoboda (30. Mejstřík), Procházka (42. Burijetka), Pleva, Tuhý, Horn (26. Horáček)- Štědrý, Henek.