Jsou na třetím místě s bodovou ztrátou na druhou Horní Cerekev a první Luka nad Jihlavou. „Jsme spokojeni s bodovým ziskem, který máme překvapivě díky venkovním zápasům,“ řekl sportovní manažer Kožlí Karel Hrůša. Hned úvodní dva zápasy podzimu sehráli koželští fotbalisté na hřišti soupeřů a přivezli si šest bodů. Nejprve uspěli v Kamenici a v následujícím kole dokonce vyhráli vysoko s chotěbořskou rezervou (4:0). Až ve třetím kole se představili domácímu publiku, a to s nováčkem soutěže z Košetic, se kterým uhráli pouze remízu 1:1. I třetí zápas na půdě soupeře se hráčům Kožlí povedl, když dokázali porazit dalšího nováčka z Lučice (6:0).

„Tento zápas nám vyšel, domácí jsme vyučovali z produktivity a v nasazení,“ řekl tenkrát koželský trenér Miloš Březina. Jenže v pátém kole přivítalo Kožlí na svém hřišti fotbalisty Tisu, na které neumí zahrát, což potvrdili i tentokrát a prohráli 2:4. „My máme z Tisu komplex, na domácím hřišti jsme ho ještě neporazili,“ připomíná Hrůša. Po prohře v Lípě získali fotbalisté Kožlí první domácí výhru nad Pacovem B 4:1. Bohužel, výkon z domácího prostředí nedokázali zopakovat u dalšího aspiranta postupu v Horní Cerekvi (4:2), ale v devátém kole přestříleli vedoucí tým tabulky Luka nad Jihlavou 5:3. „Tato soutěž je hrozně vyrovnaná, každá může porazit každého. Nejperspektivnější kádr do vyšší soutěže mají zatím právě Luka nad Jihlavou,“ postřehl koželský sportovní manažer. Jenže tento výsledek nebyl potvrzen v Budíkově, ale v posledních třech kolech bylo Kožlí už stoprocentní.

To doma porazili lonského účastníka I. A třídy Havlíčkovu Borovou 4:3. Stejným výsledkem vyhráli v Dlouhé Vsi, která měla stejný osud jako Havlíčková Borová. V posledním kole zdolali Černovice těsně 2:1.

Trenér Kožlí Miloš Březina se mohl v týmu spolehnout na obránce Brzoně s Mikulou, zálohu dirigoval Pešek a na tradiční zakončovatele Šimka s Trpišovským. „Chceme v zimě posílit o dva až tři hráče a na jaře bojovat o postup, ale bez posil to nezvládneme. Nemáme silnou lavičku,“ prozradil Hrůša.

Střelci týmu
Šimek 12
Voplakal 10
Trpišovský 7
Makovec 3
Blažejovský 3
Pešek 2
Pecha 2
Mikula 1