Další přípravný zápas čeká v sobotu na fotbalisty ždírecké Dekory a Přibyslavi, kteří se spolu utkají dnes na umělé trávě v Havlíčkově Brodě.

ŽDÍREC N. D. – PŘIBYSLAV (SO, 16.00 UT H. Brod)

Na vítěznou vlnu už chtějí v přípravě navázat fotbalisté Ždírce, kteří odjeli s osmigólovým přídělem z Litomyšle, kde hráli s Cerekvicí a minulý týden nestačili na Světlou, se kterou prohráli 2:1.

„Musíme se vyvarovat školáckých chyb v obraně a šance, které si vytvoříme, musíme proměňovat,“ má jasno ždírecký trenér Miroslav Plíšek. Ten taky věří, že fotbalu prospěje lepší počasí bez mrazu.

Proti Přibyslavi vyrukují bez Blažka, který je na horách, Kučera si plní studijní povinnosti a otázka visí nad startem Romana Mareše.

To přibyslavskému trenérovi Ctiboru Křepinskému dělá vrásky na čele složení obranné řady. „S kolenem laboruje Smejkal a Teml, kteří pravděpodobně budou chybět i v mistrovských zápasech. Na jejich místa nastoupí Bohumil Mokrý a Musil,“ prozradil Křepinský a dodal: „Bude to těžký zápas, Ždírec je výkonnostně někde jinde než Nová Ves, kterou jsme porazili. Budeme se snažit i proti Ždírci hrát fotbal. Hlavně nechceme dostat nějaký velký příděl, ale odehrát zápas se ctí.“