V přípravném utkání vyfasovali fotbalisté České Bělé osmičku od přibyslavského béčka.

ŠTOKY – LÍPA 3:3
„Odehráli jsme takové tréninkové utkání. Překvapila mě Lípa svým nasazením a bojovností po celý zápas. Myslím si, že remíza je spravedlivá, ale vše se ukáže až za týden. Dnes ještě o nic nešlo," řekl štocký trenér Milan Kubík.

„V prvním poločase byl náš výkon takový nemastný, neslaný. Po přestávce se hra zlepšila, předvedli jsme dvě pěkné kombinace, které vedly ke gólům. Zápas splnil svůj účel," měl jasno trenér Lípy Zdeněk Jungvirt.
Góly: Lóži 2, Žila (PK) – Špinar 2, Hrdlička. Rozhodčí: Zadina. Štoky: Uhlíř – Kunc, Miksa, J. Kubát, Stehlík – Vodička, A. Dáňa, Prokš, Kubík – Lóži, Žila. Střídali: Havel, Podrázský, Dobrovolný, Šprla. Lípa: Vašák – R. Souček, Krpálek, M. Prokš, Kutlvašr – Špinar, Kříž, Mareš (46. Starý), Havel (80. Exner) – Hrdlička, Vácha.

PŘIBYSLAV B – Č. BĚLÁ 8:3
Do vedení se dostali hosté ve 14. minutě zápasu zásluhou Pátka.

Neuběhly ani dvě minut a zápas se podařil přibyslavským fotbalistům otočit, když se prosadil Málek a Sobotka. Zanedlouho už to bylo 3:1, to se pěkně z dálky trefil Šorf. Do poločasu padly ještě dva góly. Nejdříve svým důrazem potrestal chybu přibyslavského gólmana Šumpich a na 4:2 zvyšoval Kalenda.

Po přestávce už na hřišti jasně dominovalo přibyslavské béčko. Devět minut před koncem dal výsledku kosmetickou úpravu Klimeš.
„K zápasu nemám co dodat. Nám chybělo sedm hráčů a naše kvalita tím utrpěla. Soupeř byl jasně lepší," uznal trenér České Bělé Petr Veselka.
Góly: Šorf 3, Kalenda 2, Málek, Sobotka, T. Mokrý – Pátek, Šumpich, Klimeš (PK). Rozhodčí: Bouda. Přibyslav B: Klement – B. Mokrý, Kalenda, Marek, Furgeri – Flekal, Sobotka, T. Mokrý, Kunc – Šorf, Málek. Střídal: Vostál. Česká Bělá: Mrtka – Polreich, Hospodka, Pecha, Harvalík – Pátek, Klimeš, L. Souček, V. Pleskač – Šumpich, Landát.