TIS – JIŘICE 3:3

Jiřice v prvním poločase domácí zastrašili kvalitní hrou. Přesto se Tis dostal zásluhou Krajíčka do vedení, ale z toho se radovali pouze sedm minut, kdy vyrovnal O. Sadský.

O dvě minuty později si dal domácí Benák nešťastně vlastní gól. Po přestávce vyrovnal po hodině hry M. Kozlík. Jenže houževnaté Jiřice poslal opět do vedení M. Sadský. Zaslouženou remízu zajistil pro Tis v 75. minutě svým druhým gólem Krajíček.

Góly: 20. a 75. Krajíček, 60. M. Kozlík – 27. O. Sadský, 29. vlastní, 64. M. Sadský. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Tis: Havel – Mišta, Kučera, Halama, Miřátský – Krajíček, J. Benák, M. Kozlík, Kafka (73. Benda) – Blažek, Vala.

HUMPOLEC B – H. BOROVÁ 0:0

Úvod sezony přinesl pohledný fotbal, čtvrt hodiny se hrálo podle not Borové. Pak domácí vyrovnali hru a do vedení je mohl po centru Dalíka poslat Bláha.

Ten si zpracovával míč tři metry před brankou, ale neudělal to dost rychle a hosté stačili nebezpečí zažehnat. Po přestávce se domácí nadechli k náporu, ovšem rozhodnout nedokázali.

Výborný brankář Vymetal si poradil se střelou Kubíčka do šibenice, do sítě se nedostal ani míč z kopačky Skryji, který mířil k tyči. Dvě šance promarnil také střídající Krupička.

Rozhodčí: Fryč. ŽK: 4:4. Diváci: 100. H. Borová: Vymetal – Hospodka, L. Kučera, Němec, Veselý, Šrámek (65. A. Fruebauer), Blažek, Chlubna (46. Janáček), P. Kučera, Z. Fruebauer, Rakušan.

HERÁLEC HB – KOŽLÍ 1:2

V nepohledném utkání se hrála vyrovnaná partie. Do vedení šli domácí. Březina vyrazil předchozí střelu před sebe a Stojan měl snadnou práci.

Kožlí vyrovnalo šest minut před pauzou, kdy se prosadil hlavičkující Matěna.

Ve druhém dějství převzal iniciativu Herálec, ale ve finální fázi byl naprosto bezzubý, a tak přišel trest v podobě úniku Voplakala, který zužitkoval snad třetí po sobě jdoucí samostatný nájezd na Koubka.

Góly: 11. J. Stojan – 39. Matěna, 72. Voplakal. Rozhodčí: Mička. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Herálec: Koubek – Bártl (88. Kohout), Hrala, Klement, Med – J. Stojan, Král, V. Ganobjak, L. Stojan – Vašák, Dvořák (68. Popela). Kožlí: Březina – Vladyka, Plesl (87. Procházka), Brzoň, Pokorný – Radoš, Voplakal (89. D. Blažejovský), Matěna, Šimek – M. Blažejovský, Trpišovský.

ČERNOVICE – LUČICE 0:1

Domácím hráčům nelze upřít snahu po celé utkání. Byli kombinačně lepší než soupeř, zradila je však koncovka, když postupně zazdili příležitosti Scheufler, Kubů i Paclík.

O šťastném vítězství hostů rozhodla už 20. minuta, kdy Beránek potrestal hrubku domácí obrany. Utkání by více slušela remíza.

Gól: 24. Beránek. Rozhodčí: Šuhaj. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Lučice: Konvalina – Beránek, Pavlík, J. Doležal (90. Mináč), Jonáš (60. M. Doležal), Nedoma (46. Hrubý), Blažek, Mazuch, Herman, Pecha, Lančarič.

H. CEREKEV – MÍROVKA 3:3

Nováček vlétl do utkání plný elánu a Soukup musel likvidovat stoprocentní šance Valáška a Němce.

Domácí se v útoku dlouho nemohli prosadit, ale hned první ohrožení branky skončilo vedoucím gólem, když se po brejku trefil Martínek.

Ze situace zavánějící ofsajdem vyrovnal patičkou na brankové čáře hostující Valášek. Po změně stran domácí zařadili vyšší rychlostní stupeň. Nejprve Růžek orazítkoval břevno, aby o pár minut pohodlně dorazil Beděrou vyražený trestný kop Chadima. V 65. minutě znovu Růžek v brejku přeloboval gólmana Mírovky a vše se zdálo být jasné.

Vzápětí však Švec zleva bombou na přední tyč prostřelil vše, co mu stálo v cestě a dokonalý šok pro domácí znamenala krátce nato umístěná střela Němce.

Góly: 52. a 65. Růžek, 25. Martínek – 38. Valášek, 66. Švec, 68. Němec. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Mírovka: Beděra – Martínek, Kuchta, Dvořák, Rásl (69. Semrád), Netopilík, Němec, Švec, Šimon (74. Freudenreich), Valášek (46. Bláha), Lacina.

LEDEČ N. S. – LÍPA 4:1

Po neurovnaném úvodu se domácí dostali do vedení. Kujal centroval a Pešek propasíroval míč do prázdné branky. Ve druhém dějství začali hrát i hosté, ale byla to opět Ledeč, kdo se mohl radovat.

Po ztrátě míče se prodral do zakončení Příhoda a prostřelil Vašáka. Komplikace pro domácí příšla po ztrátě míče ve středu pole. K míči se totiž dostal Vácha a z hranice velkého vápna umístěnou střelou snížil.

To Lípu nabudilo, ovšem začala zapomínat na zadní vrátka, čehož využil Gramer pro zvýšení ledečského náskoku. V závěru zápasu ještě pojistil domácí výhru druhým gólem Pešek.

Góly: 28. a 80. Pešek, 56. Příhoda, 71. J. Grammer – 66. Vácha. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Ledeč n. S.: Vitiska – Příhoda, Geher, Hauser, Žemlička – Miláček, Toula, Janovec – Kuja, Pešek, J. Grammer. Lípa: Vašák – M. Fejt, M. Prokš, Kutlvašr, Špitar (76. L. Havel) – Souček, Kříž, J. Havel (61. Mareš), Starý (64. P. Havel) – Hrdlička, Vácha.

KOŠETICE – HABRY 0:1

Domácí nastoupili v hodně omlazené sestavě a proti vyzrálému soupeři si moc šancí nevypracovali. Vyrovnané a bojovné utkání rozhodla šťastná patička hostujícího Vlčka ve 36. minutě. Druhý poločas už podobu výsledku nezměnil.

Gól: 36. Vlček. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Hájek, Michal, Kudláček, Korel, Vlček (81. Reitar), Toma, Bártík (61. Příbramský), Holík.