Domácí v případě ztráty se mohou namočit do pozice znamenající boj o záchranu. Naopak svěřenci Romana Bruknera se po výhře v Humpolci 4:1 vrátili do boje o návrat do I. A třídy, kdy na vedoucí Nový Rychnov ztrácejí ze čtvrtého místa tři body. Navíc domácí Lučice na podzim dokázala Borovou nejtěsnějším rozdílem porazit.

„Náš cíl je hrát do šestého místa. Co bude navíc, bude jen dobře. Lučici máme co vracet, na podzim se jí ze dvou střel jedna ujala a my jsme spalovali šance," řekl trenér Borové Roman Brukner. Těžký zápas očekává domácí kouč Zdeněk Pecha.

„Zápas bude těžký pro oba. Navíc my budeme mít problémy se sestavou, protože se hraje ve středu, a tak do zápasu tak nenastoupí Culka, Jonáš a Radek Blažek," vyjmenoval ztráty Pecha a dodal: „Pokud zopakujeme poslední půlhodinu z Habrů, můžeme pomýšlet na body. V Habrech jsme neproměnili dvě gólovky." To hosté jsou nabuzeni posledními dvěma výhrami. „V Lučici to bude těžké hlavně díky hřišti, které je menší a očekávám, že to bude hodně bojovné utkání, ale jedeme si pro tři body," má jasno borovský trenér.