Borovský Ant nastoupil v sobotu za béčko a svými sedmi zásahy pohřbil Mírovku B. O den později se podílel na remíze A-týmu.

MÍROVKA – KOŽLÍ 2:0

V prvních deseti měli hosté nápor a dvakrát se musel vyznamenat domácí gólman Beděra. Potom Mírovka převzala iniciativu na své kopačky a po zásluze šla ve 27. minutě do vedení, kdy po rohu našel Mejstřík neobsazeného Šimona – 1:0. Po přestávce začali aktivně domácí, ale postupem času se hra vyrovnala a rozhodnutí padlo až čtyři minuty před koncem z kopačky Laciny.

Góly: 27. Šimon, 86. Lacina. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Mírovka: Beděra – Martínek, Kuchta, Netopilík, Z. Semrád – Dvořák (60. Freundenreich), Mejstřík, Šimon, M. Semrád (79. Zacha) – Němec (59. Rásl), Lacina. Kožlí: Březina – Vladyka, Machovec, Brzoň, Makovec – Radoš, Voplakal, Matějka, Janů – Procházka (40. Bělohlávek, 80. Veselý), Trpišovský.

KOŠETICE – HERÁLEC HB 2:1

V Košeticích se hrálo velice kvalitní utkání, k čemuž přispěli oba soupeři. Herálec, ač je v tabulce u dna, předvedl kvalitní výkon, domácí museli o své vítězství tvrdě bojovat. Hosty dostal v 8. minutě do vedení střelou z trestého kopu Pátek, vzápětí vyrovnal dorážkou střely Kubů Kadlec. Rozhodl po změně stran po akci Bejčka kanonýr Kubů.

Góly: 9. Kadlec, 51. Kubů – 8. Pátek. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Herálec: Koubek – J. Stojan, Ulrich, Paclík, M. Stojan, Hrala, Pátek, Popela, L. Stojan, Vašák, Dvořák.

LEDEČ N. S. – HUMPOLEC B 0:3

Do prvních dvou šancí se dostali domácí, ale tyto příležitosti neproměnili a hosté začínali být pány na hřišti. Sedm minut před poločasem dostal humpoleckou rezervu do vedení parkan. Po přestávce byla hra už jen v kompetenci hostů. Ledeč jim usnadnila cestu ke třem bodům vyloučením Touly a přesilovku Humpolec dokázal dvakrát zužitkovat.

Góly: 38. Parkan, 68. Křížanovský, 90. vlastní. Rozhodčí: Houda. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (65. Toula). Diváci: 90. Poločas: 0:1. Ledeč: Vitiska – Janovec, Hoffrichter, Příhoda, Žemlička – Hauser, Miláček (65. Šenk), Gramer (70. T. Pajer), Prchal (82. M. Pajer) – Pešek, Toula.

HABRY – H. BOROVÁ 1:1

K vidění byl nadprůměrný fotbal, který přinesl dva rozdílné poločasy.

V tom prvním měli více ze hry domácí a hned ve 4. minutě měli výhodu zahrávání penalty, ale Michal balon poslal trestuhodně vedle. Nakonec ale tlak domácích zužitkoval Bártík. Do přestávky přišly šance na obou stranách, ale bez gólového efektu.

Po změně stran byla lepším týmem Havlíčkova Borová, která se také dočkala vyrovnání, když se po chybě Habrů ve středu hřiště prosadil Antl. Pak sice domácí ještě mohli jít do vedení, ale Kudláček, ani Michal nepřekonali Vymetala. A tak duel skončil spravedlivou remízou.

Góly: 18. Bártík – 72. Antl. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Habry: Novotný – Hájek, Janouch, Michal, Rajter – Kudláček, Vlček, Vavřička, Korel (87. Klouček) – Holík (75. Piskač), Bártík (64. Toma). H. Borová: Vymetal – Hospodka, Antl (89. Frühbauer), L. Kučera, P. Veselý – Šrámek, Blažek (46. Tonar) – Chlubna, P. Kučera – Šmíd, Rakušan.

LÍPA – TIS 3:2

Lípě se podařilo vstoupit do utkání na jedničku. A ve třinácté minutě už vedla o dvě branky. Jenže pak přišla 32. minuta a lipským nebylo do zpěvu.

Po zahrání rukou mimo pokutové území se poroučel ze hřiště brankář Vašák. Místo něj musel mezi tři tyče Jaroslav Kutlvašr z pole. Ten pak před koncem poločasu fauloval ve vápně hostujícího protihráče a Kozlík kopal penalty. Tu ale „brankář amatér" chytil.

Po změně stran Lípa udělala velkou chybu, když se zatáhla a nechala hrát Tis. Tomu se podařilo snížit. Naštěstí pro domácí se ale trefil Havel a opět Lípa vedla o dvě branky. Jenže. Když už si domácí hráči mysleli, že se nemůže nic stát, tak dal na 3:2 Kozlík a drama bylo na světě. Pro domácí ale skončilo šťastně, vedení dokázali udržet.

Góly: 8. A. Kutlvašr, 13. Hrdlička, 68. Havel – 47. Bláha, 74. Kozlík. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (32. Vašák). Diváci: 80. Poločas: 2:0. Lípa: Vašák – Souček, Prokš, Michal Fejt, J. Havel (86. Marek Fejt) – Starý (46. Starý), A. Kutlvašr, Hrdlička, Kříž (90. P. Havel) – J. Kutlvašr, Vácha (7á. Mareš). Tis: Havel – Kučera, P. Benák (46. Miřátský), Rosecký, Blažek – Závorka, J. Benák (60. Vala), Bláha, Kozlík – Mišta, Kafka.

LUČICE – JIŘICE 2:3

Lučice měla proti nováčkovi drtivý nástup, který hosté přežili a paradoxně pak šli do vedení, když se k odraženému balonu dostal Rohovec a otevřel skóre.

Ve druhém poločase domácí stále diktovali tempo hry, ale opět inkasovali. Brejk Jiřic proměnil Šimůnek. O čtyři minuty později, ale Lučice vykřesala naději, když snížil Beránek a patnáct minut před koncem vyrovnal z penalty Martin Lančarič.

Jenže za další čtyři minuty opět šly do vedení Jiřice, když střela Příhody propadla domácímu brankáři za záda. Hosté sice dohrávali v devíti, ale Lučice už s výsledkem nic nedokázala udělat.

Góly: 53. Beránek, 75. M. Lančarič (PK) – 38. Rohovec, 49. Šimůnek, 79. Příhoda. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:2. ČK: 0:2 (76. O. Sadský, 81. Rohovec) Diváci: 50. Poločas: 0:1. Lučice: Svoboda – Pecha, Pavlík (M. Doležal), Mazuch, P. Lančarič – Nedoma, Herman, Beránek, Jonáš – P. Blažek (38. J. Doležal), M. Lančarič.