I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM
U15
H. BROD – ZNOJMO 0:2
Po celé utkání měli brodští nejstarší žáci jasnou herní převahu, bohužel, v první desetiminutovce hráči Slovanu nedokázali využít tři jasné gólové příležitosti. Po přestávce využilo Znojmo silného větru a přímo z rohu zaskočili gólmana Beránka.
Potom si domácí vytvořili místy až drtivý tlak, ale snad přemíra snahy zapříčinila špatnou produktivitu. Hosté v závěru využili ojedinělý brejk a dali výsledku konečnou podobu 0:2.
„I přes prohru musím pochválit celý tým, zejména Jaroše a brankáře Beránka, který i přes nepříjemnou branku, kterou obdržel, nesvěsil hlavu a dalšími skvělými zákroky svůj tým podržel. Teď už se těšíme na brněnské celky Zbrojovku a Spartu, kde se chceme poprat o šest bodů, a zkusit se v tabulce dotáhnout na šestý Hodonín," má přání trenér U15 Miloš Krejdl.
Poločas: 0:0. H. Brod: Beránek – Rosecký, Pártl, Jagoš, Bartok – Jaroš, Klement, Vácha, Franc – Krejdl, Němec (Lorenc, Eisenwort, Stojan, Megela).

U14
H. BROD – ZNOJMO 7:0
Svěřenci Josefa Fikara šli do zápasu posilněni dobrým výkonem ze Zlína a proti Znojmu chtěli hrát více, ofenzivněji a prosadit se střelecky.
Prvního gólu se diváci dočkali už po čtvrt hodině hry. To si Maršíkovu střelu srazil do vlastní branky znojemský obránce. Slabší chvilku si vybral také gólman hostí, když mu mezi rukama proklouzla střela Ladislava Peřiny.
Ve 28. minutě zápasu dává nádherný gól křížnou střelou Nedvěd a upravuje poločasový výsledek na 3:0. Po přestávce nepřipustili domácí hráči žádné komplikace a svůj náskok pohodlně navyšovali. Nejprve se prosadil Krejdl, mezi 63. a 67. minutou patřila tato chvilka Jiřímu Peřinovi a konečnou podobu výsledku dal v závěru  utkání opět Krejdl.
„Kluci podali dobrý výkon, odměnou jim bylo sedm gólů v síti soupeře a čisté konto na naší straně. Po celý zápas jsme měli hru pod kontrolou, tak vítězství považuji za zcela zasloužené," měl jasno trenér Fikar.
Góly: Krejdl 2, J. Peřina 2, L. Peřina, Maršík, Nedvěd. Poločas: 3:0. H. Brod: Vaněček (48. Novotný) – L. Peřina, Paušíma, Henek, Mašek (52. Bartok) – Stránský (46. Pavlík), Fikar, Prchal, Maršík – Nedvěd (44. Krejdl), Polcar (23. J. Peřina).

U13
H. BROD – ZNOJMO  7:8 (A-A 1:2, B-B 1:1, A-B 3:2, B-A 2:3)
Svěřenci trenéra Pavlíka sehráli velmi vyrovnaný zápas, po kterém se z výhry o jediný gól radovali kluci ze Znojma.
„Pro nás to byla smolná prohra, kluky musím za předvedené výkony pochválit," nechal  se slyšet trenér Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Suk 3, Pavlík 2, Lážinský, Mašek. Poločas: 2:3. H. Brod A: Březina – Tůmová, Prchal – Lážinský, Bezděk, Ondráček – Kocman, Suk, Staněk. H. Brod B: Zelenka – Vašíček, Breda – Mach, Tajovský, Šidlák – Bezděk, Polcar, Pavlík.

U12
H. BROD – ZNOJMO 11:9 (A-A 5:2, B-B 3:3, A-B 1:3, B-A 2:1)
„Prvních třicet minut nám nechal soupeř dostatek prostoru a my toho využili kvalitní kombinací a dostatkem šancí a gólových zakončení. Ve druhé části Znojmo zabralo a místy nás i přehrávalo. Utkání tedy bylo více jak vyrovnané. Kluky chválím za bojovnost a předvedenou hru v první půl hodině. Hra pod časovým tlakem nám však dělá ještě velké problémy a musíme na ní zapracovat," přiznává kouč U12 Stanislav Duben.
Góly H. Brodu: Bílek 3, Pavlas 2, D. Žáček 2, Ranecký, Teplý, Pabousek, Forman. Poločas: 8:5. H. Brod A: Šidlák – Ranecký, Pabousek, Král, D. Žáček, Teplý, Forman, Kučírek, Jirák. H. Brod B: Kandr – Kubát, Karlík, Pavlas, Bílek, J. Žáček, Šulcová, Chalupa, Malimánek.