H. BROD B – N. RYCHNOV 3:0
V první půlhodině se hrál oboustranně nepřesný zápas. Osm minut před úvodním hvizdem přišel centr z levého křídla a Jiří Horn z malé bedny usměrnil balon do sítě. Druhé dějství už ale načali Havlíčkobrodští gólově. Hejkal uklidil odražený balon do prázdné branky. Definitivní tečku za zápasem pak udělal Marcel Hübner, jenž se zorientoval v šestnáctce a zasunul do prázdné kasy.
Góly: 37. Horn, 49. Hejkal, 87. Hübner. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. H. Brod B: Rezničenko – Halamka, Molák, Novotný, Hübner, Bláha, Udržal, Hejkal, Báča (58. Fialka), Horn (87. Křišťál), Tůma.

POHLED – SPEŘICE 2:3
Domácí podcenili vstup do utkání, kdy po nákopu stopera se míče chopil Morava a z ofsajdové pozice poslal hosty do vedení. Po přestávce chybovala domácí obrana a Štěpán dal na 0:2. O dvě minuty později na pravé straně utekl Michal Sobotka, předložil míč Břízovi, který pohodlně do prázdné branky snížil. O deset minut později byl faulován Freudenreich a Eis z trestného kopu vyrovnal. Pak Břízovu hlavičku vyrazil hostující gólman. V 75. minutě nebyl uznaný gól Michalu Sobotkovi pro údajný faul na brankáře. Pět minut před se opět trefil Morava.
Góly: 52. Bříza, 63. Eis – 1. a 85. Morava, 50. Štěpán. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička – Martin Sobotka, Eis, Polák, Freudenreich – Klement, Slanař, Michal Sobotka, Krejdl (46. Krpálek) – Bártík (78. Venc), Bříza.

VĚŽNICE – PACOV 3:2
Začátek byl pro domácí jako z říše snů. Ve 24. vteřině šli díky Pertlíčkovi do vedení. Domácí bojovali dál a navíc se jim dařilo střílet branky. Pertlíček ještě dvakrát mířil do černého. Největším spalovačem byl Šejstal. Ve druhém poločase se Pacov zlepšil a dvěma slepenými góly se mu podařilo zápas zdramatizovat. Domácí si ale vedení pohlídali.
Góly: 1., 24. a 26. Pertlíček – 74. Pavelec, 75. Váňa. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Věžnice: Drahoš – Kocourek, Fazekaš (46. Havlíček), Smutný, Fikejz – Mottl, Kölbl, Šimoníček, Chalupník – Šejstal (88. Prokeš), Pertlíček.

LEŠTINA – PELHŘIMOV B 1:2
V Leštině se odehrálo vyrovnané utkání. Domácím se podařilo dvakrát trefit tyč. Hosté byli bojovnějším a agresivnějším týmem, což se jim vyplatilo v 18. minutě, kdy se trefil M. Kubík. Po přestávce zvyšoval Hložek. Leština se snažila s výsledkem něco udělat, ale do vyloženějších šancí se nedostávala. Až v 90. minutě se podařilo snížit Mišovicovi.
Góly: 90. Mišovic – 18. M. Kubík, 58. Hložek. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 2:4. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Čáslavský, Forejt, Prchal – Karel, Klaus, Piskač, Mišovic – Pajer, L. Aubrecht (68. Sobek).

DOBRONÍN – H. BOROVÁ 0:0
První čtvrthodina patřila Borové, která se nastěhovala před dobronínskou branku. Domácí se pak osmělili a také ukázali něco ze svých šancí. Ve druhé půlce to byl opět festival zahozených šancí. A tak zápas skončil bezbrankovou remízou.
Rozhodčí: Machát. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (89. L. Sedláček). Diváci: 70. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček (71. Němec), Hospodka, A. Chlubna, J. Chlubna (89. A. Frühbauer) – L. Kučera, J. Veselý, Petr Veselý, P. Kučera – Z. Frühbauer, Blažek (82. Rakušan).

SLAVOJ POLNÁ B – HABRY 5:0
Začátek zápasu vyšel lépe hostům, kteří ale své šance neproměnili. Neprosadil se dvakrát Kudláček. A pak to přišlo. Čtyřminutový úsek, který rozhodl o vítězi. Nejprve centr dobře hrajícího Šimka vypadl brankáři Novotnému, a příhru Dvořáka přetavil Mezera v gólovou radost. O sto dvacet vteřin později Diviak naservíroval míč Jelínkovi a ten po sólu zvýšil na 2:0. Hned po rozehrání vybojoval míč Dvořák pro Jelínka, který našel před brankou Šimka. Ten hosty dorazil úplně. Šancí bylo dál hodně, ale do černého už nikdo ve zbytku poločasu nemířil. Po změně stran se bylo znovu na co dívat. Ofenzivní choutky měly oba týmy, ale nabitá ostrými byla jen domácí záloha.
Góly: 32. Mezera, 34. a 64. Jelínek, 35. Šimek, 77. Tomas. Rozhodčí: Niederle. Bez ŽK. Diváci: 112. Poločas 3:0. Habry: Novotný – Vavřička, Janouch, Stránský, Michal – Kudláček, Korel, Bělák, Bartík (46. Fanta) – Jesenský (53. Dibelka), Kvanka.