LEDEČ N. S. – SPEŘICE 2:5

Domácí nastoupili do utkání s pěti dorostenci, kteří měli v nohách už jeden zápas. V prvním poločase ještě domácí se Speřicemi dokázali udržet krok.

Jenže po změně stran už bohužel jedenáctce domácích, která musela odehrát celý zápas, docházely síly. Speřice tak ještě přidaly tři branky a upravily na konečných 2:5. „Opět nás bylo málo, klukům je to asi jedno," podotkl zklamaně kouč domácích Jan Lebruška.

Góly: 18. Žemlička, 40. J. Gramer – 24. Svoboda, 30. Němec, 53. Alenka, 78. Brzoň, 82. Tůma. Rozhodčí: Petřivý. ŽK: 0:2. Diváků: 100. Poločas: 2:2. Ledeč: Veselý – Procházka, Staníček, Tvrdek, Žemlička – Pánek, Příhoda, J. Gramer, J. Kaut, O. Martínek, Šenk.

KAMENICE N. L. – VĚŽNICE 5:0

Na podzim Kamenice vysoko prohrála ve Věžnici, teď to sokovi v boji o třetí příčku vrátila i s úroky. Hosté nestačili od samého začátku a hned první minuta umožnila domácím slavit. Střelou z malého vápna poslal Slovan do vedení Hadač. Tentýž hráč mohl v 8. minutě zvýšit, ale míč nasměroval nad břevno. Akci hostů po čtvrthodině hry ukončil Votápek, takže se dál hrálo podle not Kamenice. V 19. minutě donutil Dvořák k zákroku Šrámka, kopal se roh. Gólová pojistka se zrodila ve 39. minutě, úspěšný byl opět Hadač.

Hadač pět minut po přestávce po přihrávce Dvořáka završil hattrick a zápas už se jen dohrával. Šanci Havlíčka vyřešil Votápek, na druhé straně vychytal Dvořáka při tutovce Šrámek. Dvořák byl úspěšnější v 68. minutě a čtvrtým gólem dal najevo, že domácí závěr nevypustí. Houška pak orazítkoval tyč a v 83. minutě patičkou přidal pátý gól zelenobílých.

Góly: 1., 39. a 50. Hadač, 68. Dvořák, 83. Houška. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Věžnice: Šrámek – Bahounek, Prokeš, Havlíček (46. Martínek), Fikejz, Čurda, Staněk, Šimoníček, Neuwirt, Šejstal, Chalupník.

TŘEŠŤ – POHLED 1:3

Domácí vstoupili do utkání se změnami v sestavě a do první šance se dostali hosté, ale Šebesta po závaru dobře zakročil. Třešť kontrovala po přihrávce Sedláčeka, kdy Mareš postupoval na Růžičku z boku, ale brankář hostů se vyznamenal. Pohled se dostal do vedení po kombinační akci, kterou do prázdné branky zakončil Slanař. Poté se domácí dostali do tlaku, který korunoval po vynikajícím zatáhnutí míče od Gutwalda a přihrávce Chalupského neomylný Sedláček. V závěru poločasu vrátil hostům vedení Šnobl, který se parádně trefil z přímého kopu.

Druhý poločas se domácí snažili s výsledkem něco udělat, ale výborně hrající hostující obrana je do žádné velké šance nepustili. A když už se povedlo Chalupskému vyrovnat, zhatil radost z gólu vtyčený praporek pomezního. Vítězství hostů tak v závěru pečetil opět Slanař, který přehodil vyběhnuvšího Šebestu.

Góly: 37. Sedláček – 30. a 81. Slanař, 43. Šnobl. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas 1:2. Pohled: Růžička (90. Pokorný) – Pospíchal, Eis, Sobotka, Doležal – Freudenreich, Slanař, Klement, Polák (84. Moučka) – Šnobl (63. Venc), Janďourek.

ŠTOKY – H. BROD B 1:2

Béčko brodského Slovanu odjelo do Štoků udělat poslední krok k záchraně. Jenže v osmé minutě nastal pro hosty šok. Gólman Soukal vyrazil míč k Aleši Dáňovi, a ten poslal Štoky do vedení. Hosté byli kombinačně na tom lépe a vyrovnání se dočkali ve 34. minutě po střele Vařejky.

Po přestávce se obraz hry nezměnil, Štoky fotbalovost nahrazovaly bojovností, ale to bylo málo. V 65. minutě se do míče opřel Jaroslav Kubát, který nedal Uhlířovi šanci. Vystřelil tak brodskému béčku třídní příslušnost i pro příští sezonu. A za konec sezony zcela zaslouženou.

Góly: 8. A. Dáňa – 34. Vařejka, 65. Jaroslav Kubát. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Štoky: Uhlíř – Miksa, D. Kunc, Havel (71. Podrázský), Stehlík – Jaromír Kubát, T. Kubát, J. Dáňa, Prokš – A. Dáňa (65. Žila), Lóži. H. Brod B: Soukal – Vařejka, Halamka, Vrba, Mišta – Jaroslav Kubát, J. Kunc (59. Švec), Hübner, Hejkal – Svoboda, Provazník.

Předehráno

SVĚTLÁ  – HERÁLEC (HB) 9:0

SKUPINA B

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – PŘIBYSLAV 0:5

Hosté měli po celou dobu více ze hry a roli favorita začali plnit už od sedmé minuty, kdy otevřel skóre Matěj Vopršal. Ten stačil zkompletovat hattrick ještě před odchodem do kabin. Přibyslav byla lepší i po změně stran. Celek z Havlíčkobrodska dalšími dvěma přesnými zásahy potvrdil vysoké i zasloužené vítězství, kterým završil postupovou sezonu do krajského přeboru.

Góly: 7., 21. a 42. M. Vopršal, 56. vlastní, 79. J. Vopršal. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 0:3.  Přibyslav: Sybera – Říha (49. Svoboda), Krčál (68. Musil), Pochop, Němec, Škacha, Fukal, Flekal, Buben, J. Vopršal, M. Vopršal (57. Smejkal).