H. BROD B – CHOTĚBOŘ 0:6
Po oboustranně opatrném začátku se v 11. minutě mezi brodskými stopery protáhl Dvořák a střelou k tyči nedal Koudelkovi šanci – 0:1. O dvě minuty později „fauloval" ve vápně Pazderka a chotěbořský „Ronaldo" Kaplan dal na 0:2. Ve 21. minutě se vyznamenal Koudelka po střele Michala Čápa. Brod zahrozil pouze Teplanem a Báčou. Po přestávce už byl zápas v jasné režii hostů. V poslední půlhodině zápasu se ještě čtyřikrát prosadili, když hattrick dokončil Kaplan a dvě trefy přidal Martin Odvářka.
Góly: 11. Dvořák, 13., 78. a 79. Kaplan (první z PK), 68. a 88. M. Odvářka. Rozhodčí: Šetřivý. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2. H. Brod B: Koudelka – Pazderka (57. Horák), Tůma, Vrba, Molák – Báča (82. Freundenreich), Fialka, Koblížek, Udržal – Zimprich, Teplan (72. Beran). Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, M. Čapek, Jan Hlaváček (72. Ďoubal) – Běloušek (65. Hromádka), Dvořák, Somerauer, D. Čapek (38. Jiří Hlaváček) – Kaplan, M. Odvářka.

BEDŘICHOV – PŘIBYSLAV 1:2
První půlka nabídla celkem otevřenou hru i několik šancí na obou stranách. Bedřichovské měli na starosti Poulík, Volák a D. Mašek, ale ani jeden z nich hostujícího gólmana překonat nedokázal. To na druhé straně byl daleko úspěšnější Vopršal, který využil nedorozumění domácí obrany a otevřel po čtvrt hodině skóre. Po změně stran se Bedřichov chtěl do soupeře obout, začal aktivně, ale přibrzdila ho další chyba. Gólman a obránci se nedohodli, z čehož pramenil gól Strašila a vedení Přibyslavi 2:0. Domácím se v závěru povedlo dostat hosty pod tlak a čtvrt hodiny před koncem po individuální akci snížil Mareš, jenže to byla nakonec poslední trefa utkání.
Góly: 74. Mareš – 16. Vopršal, 53. Strašil. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 0:1. Přibyslav: Klement – Teml, Svoboda, Krčál, Smejkal – Strašil, Pochop, Němec, Škácha (78. T. Musil) – Flekal, Vopršal (31. R. Musil).

SVĚTLÁ – VĚŽNICE 2:0
První poločas byl oboustranně opatrný. Ovšem už ve 2. minutě se balon po centru Dvořáka snesl na hlavu Štrose, ale ten zamířil těsně vedle. Soupeř hned z brejku kontroval, ale jeho centr skončil na břevně.  Po změně stran domácí zvýšili svojí aktivitu, ovšem paradoxně se do první obrovské šance dostali hosté, ale Karel jim gólovou radost překazil, když balon putující do prázdné branky na poslední chvíli vykopl. Pak přišla plejáda třech zahozených šancí Křikavy. Ovšem v 62. minutě už se Světlá mohla radovat, když se prosadil po pěkných narážečkách Pohnětal. Stejný muž ještě dal konečnou podobu výsledku v 79. minutě, kdy ho vysunul Křikava.
Góly: 62. a 75. Pohnětal. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Světlá: Adamec – Karel, Valenta, Dvořák, Jelínek (64. Čuřík) – Pecha, Pohnětal, Sobek (52. Císař), Rezek (31. Náděje) – Křikava, Štros. Věžnice: Šrámek – Kunc, Kölbl, Fikejz, Havlíček – Neuvirt (81. Brukner), Šimoníček, Čaloud, Chalupník – Šejstal (88. Adamec), Prokeš (77. Muzikant).

POHLED – HUMPOLEC B 1:1
Úvodnípůlhodinka se nesla ve znamení nakopávaných balonů a hra se odehrávala mezi šestnáctkami. První pohlednou akci přinesl až Janďourek, ale minul. Stejného hráče o chvíli později vychytal hostující brankář. Ve 37. minutě se o slovo přihlásili i hosté, ale jejich brejk vyrazil Růžička na roh. Pak ještě Klement nastřelil břevno, ale o tři minuty později už Pohled vedl. Z první trefil přesně centr Sobotky. Po změně stran začali hosté vlažně a Humpolec je potrestal, když Novák z malého vápna prostřelil domácího brankáře. Hosté pak už jen bránili výsledek.
Góly: 43. Janďourek – 48. Novák. Rozhodčí. Sochor. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Doležal – Klement, Slanař, Říha, Mach (38. Moučka) – Zich, Janďourek.

LEDEČ N. S. – HABRY 1:0
Domácí Ledeč nad Sázavou vytěžila z úvodního tlaku v utkání s Habry maximum. Už ve čtvrté minutě po ztrátě míče na polovině hřiště si před branku naběhl Jiří Slavětínský a nekompromisní střelou pod břevno rozjásal stovku domácích diváků. Hru poté až do poločasu začali kontrolovat hosté, kteří si však i přes sympatický výkon nedokázali vytvořit žádnou větší šanci. V podobném stylu pokračoval i druhý poločas, kdy Ledečtí odolávali dalšímu náporu. Když už byl v 80. minutě domácí gólman Vavřička překonán, od inkasované branky jeho tým zachránilo břevno. Habry tak nedokázaly vstřelit jedinou branku a z Ledče se vracejí s prázdnou.
Góly: 4. Slavětínský. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 3:1. ČK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Ledeč n. S.: Vavřička – F. Gramer, Kavka, J. Gramer (Procházka), Klaus – Machala (Pajer), Heger, Slavětínský (Martínek), Vávra – Janovec, Příhoda. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Rajter, Michal – Kudláček, Korel, Toma (68. Bártík), Vlček – Hájek, Vrdský.

SPEŘICE – ŠTOKY 0:1
V prvním poločase měli většinou více ze hry hosté, čemuž ale velkou měrou přispěl rozhodčí Šetek. Ten domácí trestal téměř jako v košíkové a hosty skoro vůbec. První gólovku měl hostující M. Dáňa, ale Brzoň se vyznamenal. Pak mohl skórovat Lóži, avšak do vlastní sítě, rovněž hostující gólman Uhlíř byl skvělý. Ve druhé půli ve 46. minutě otočil rozhodčí verdikt a místo autu pro domácí se kopal roh, ze kterého dal branku Vodička na 0:1. Po chvíli byl speřický Alenka faulován a rozhodčí Šetek nechal hrát, aby posléze po druhé žluté Alenku vyloučil za protesty. Dálnice i v deseti hosty zatlačila, ale Uhlíř hostům výhru udržel.
Gól: 47. Vodička. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 5:3. ČK: 1:1 (50. Alenka – 90. M. Dáňa). Diváci: 120. Poločas: 0:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa, Vodička (80. Havel), J. Kubát, L. Lukáš, A. Dáňa, Žila (70. Stehlík), Buben, Lóži.

I.A třída

Skupina A
22. kolo: Pohled – Humpolec B 1:1 (1:0), 43. Janďourek – 48. Novák. H. Brod B – Chotěboř 0:6 (0:2), 11. Dvořák, 13., 78. a 79. Kaplan (první z PK), 68. a 88. M. Odvářka. Ledeč n. S. – Habry 1:0 (1:0), 4. Slavětínský. Speřice – Štoky 0:1 (0:0), 47. Vodička. Bedřichov – Přibyslav 1:2 (0:1), 74. Mareš – 16. Vopršal, 53. Strašil. Světlá n. S. – Věžnice 2:0 (0:0), 62. a 75. Pohnětal. Dobronín – Pelhřimov B 5:1 (2:0), 29. Záškoda, 38. a 71. T. Sedláček, 58. Kalců, 80. Mikšíček – 74. Razima.

Příští kolo: Dobronín – Pohled, Pelhřimov B – Světlá n. S., Věžnice – Bedřichov, Přibyslav – Speřice, Štoky – Ledeč n. S., Habry – H. Brod B, Chotěboř – Humpolec B.

Skupina B
22. kolo: Bohdalov – Kouty 2:1 (0:1), 49. Vladimír Musil (PK), 69. Henzl – 25. Krupica. Třešť – Herálec ZR 2:3 (1:0), 41. a 71. Mareš – 55. Šusták, 75. Boháč, 76. Kalina. Rantířov – Stonařov 1:1 (0:0), 71. Oberreiter – 70. Škrdla. Třebíč B – Rapotice 4:4 (2:3), 8. I. Čermák (PK), 25. D. Svoboda, 69. Hruška, 77. Válek – 14. J. Matoušek, 35. a 39. P. Matoušek (druhý z PK), 65. Stér. Žďár B – Štěpánov 3:0 (3:0), 16. Němec, 38. Hlouš, 42. Russ. V. Meziřičí B – Budišov-Nárameč 2:1 (0:1), 57. Beran, 70. Štefka – 35. Švec.  Křoví – Náměšť-Vícenice 1:5 (1:2), 6. L. Němec – 13. Jirgl, 39., 48. a 83. Durajka (druhý z PK), 88. Kučera.

Příští kolo: Křoví – Bohdalov, Náměšť-Vícenice – V. Meziřičí B, Budišov-Nárameč – Žďár B, Štěpánov – Třebíč B, Rapotice – Rantířov, Stonařov – Třešť, Herálec ZR – Kouty.