MSDL U19

SPARTA BRNO – H. BROD 0:4

První půlhodinku se toho na hřišti moc neudálo, skóre se změnilo až ve 34. minutě, kdy Kubát vysunul do úniku France a ten přeloboval vybíhajícího brankáře. „Na obou stranách dobře fungovala defenziva, obranu Brna nejvíce zlobil rychlý Prchal, kluci se prosadili až v závěru poločasu," postřehl vedoucí mužstva Jan Tuhý. Nejdříve centroval Prchal, u odraženého míče byl nejdříve Franc a zařídil vedení 0:2. Do přestávky dorazil chlapce z moravské metropole střelou z pokutového kopu Kubát¸ když potrestal faul na Prchala.

Druhý poločas začal tutovkou Prchala, zásah brněnského gólmana patřil k těm zázračným. Režii zápasu měli v rukou již chlapci z Losů, vytvořili si mnoho gólových příležitostí ( 3x Hekerle, 2x Rokos, 1x Prchal a K. Svoboda), střelecky uspěl až pět minut před koncem z trestného kopu M. Svoboda, který dalekonosnou střelou překvapil strážce moravské svatyně.

„Zasloužená výhra, je až neuvěřitelné, jaké tutovky  dokázali kluci po přestávce zahodit", jenom kroutil hlavou brodský kouč Ján Bdžoch. „S herním projevem jsem byl spokojen, Brno jsme k ničemu nepustili. Pochvalu zaslouží opět všichni, zejména neúnavný  Polívka a s chutí hrající Franc," ještě dodal.

Góly: 34. a 39. Franc, 40. Kubát 85. M. Svoboda. Rozhodčí: Vostrejš. ŽK: 0:2, Diváci: 20, Poločas: 0:3. H. Brod: Pazderka (80. Beránek) –Franc, M.Svoboda,  Jar.Kubát (46: Haala), Vendl (80.Adam), Pleva, Polívka, Bača, Rokos (87. K. Svoboda), Hekerle – Prchal.