Brodský Slovan v domácím prostředí přivítal Pelhřimov a obě kategorie si připsaly po třech bodech.

DIVIZE ST. DOROSTU U19

H. BROD – PELHŘIMOV 3:0
Už od začátku dostal Slovan soupeře pod tlak. V 10. minutě Pelhřimov zahrozil ojedinělou střelou, ale ta skončila nad břevnem.
Ve 12. minutě skončil lob Jiřího Peřiny na tyči, ale jeho pokus pohodlně dopravil do sítě Fišer. Od této chvíle se zápas vyvíjel v brodské režii. Po půl hodině Poul krásně našel po křižném centru Havla, a ten sám proti brankaři zakončil trochu zbrkle, vedle.

O chvíli později Zástěra rozehrál přímý kop na bránu a Ladislav Peřina lehkou tečí umístil míč přesně tam, kam potřeboval – 2:0. Ještě před poločasem Havel rozehrál roh, Jagoš hlavičkou krásně sklepnul do vápna a Ladislav Peřina pohotově hlavou zvýšil už na 3:0. Druhý poločas se už dohrával z povinnosti. „S výkonem v první půli jsem spokojen, druhý poločas jsme hráli již jen takovou „brazilskou" udržovačku," řekl brodský trenér František Souček.
Góly: L. Peřina 2, Fišer. Poločas: 3:0. H. Brod: Vaněček – L. Peřina, Henek, Havel, Poul – Fišer, (83. Křivohlavý), Látera, Jagoš, Hamřík – Zástěra, J. Peřina (71. Hloušek).

DIVIZE ML. DOROSTU U17

H. BROD – PELHŘIMOV 3:1
„Naše vítězství bylo zasloužené, první poločas byl z naší strany opravdu kvalitní, vysoké napadání a rychlá kombinace, hra se musela líbit. Druhý poločas už se nám nepodařilo udržet vysoko nastavenou laťku. Přesto kluci zaslouží pochvalu a již se těšíme na příští kolo na Vrchovině," zhodnotil zápas brodský trenér U17 Jiří Pabousek.
Góly: Karlík 2, Ranecký. Poločas: 3:0. H. Brod: Březina – Kučírek, Žáček, Nápravník, Franc – Dočekal, Vídenský, Karlík, Ondráček – Ranecký (56. Král), Voborník.