Ti si vítězství zajistili už v prvních deseti minutách zápasu. Věžnice dostaly doma potupnou sedmičku od Dobronína, když nezvládly druhý poločas hlavně v obranné fázi.

HABRY – POHLED 1:3

V záchranářském souboji měl Pohled raketový vstup do zápasu, kdy už v desáté minutě po gólech Slanaře a Michala Sobotky vedl 2:0. Brzké vedení hosty ukolébalo a více ze hry měly Habry, ale v koncovce se jim nedařilo. Na druhé straně velké šance spálil Gruber, Šnobl, Klement a Michal Sobotka. Do přestávky se domácím podařilo snížit zásluhou Patrika Vlčka. Po přestávce se hrál vyrovnaný fotbal, ale nebezpečnější byli hosté. Další šance spálil Freundenreich, Klement a Venc. Uklidňující pojišťující gól přidal šest minut před koncem střídající Moučka.
Góly: 41. P. Vlček – 6. Slanař, 10. M. Sobotka, 85. Moučka. Rozhodčí: Toman. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:2. Habry: Krátký – L. Vavřička, Řezníček, M. Vlček – Korel, Bělák, Desenský, P. Vlček (51. Bártík), Stránský – Klouček (77. Příbramský), Michal. Pohled: Vašíček – Krpálek, Eis, L. Sobotka, Siebenbürger – Gruber, Slanař, Klement (90. M. Sobotka), Freudenreich (77. Moučka) – Šnobl (62. Venc), M. Sobotka.

VĚŽNICE – DOBRONÍN 1:7

První poločas přinesl vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách. Oba celky si připsaly po jedné brance. Navíc domácí Chalupník ještě neproměnil penaltu. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Jenže po návratu z nich domácí absolutně vyhořeli. Začalo to v 52. minutě, kdy se hosté prosadili z trestného kopu a poté během čtyř minut třikrát navýšili skore a bylo po zápase. Dobronín si nakonec odvezl vítězství 7:1.
Góly: 40. Chalupník – 6., 52. a 64. T. Sedláček, 60. Cink, 61. Pospíchal, 78. L. Sedláček, 81. Bořil. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Věžnice: D. Drahoš – Fikejz, Chalupník, Kocourek, Pertlíček (57. Beneš) – A. Drahoš, Fazekaš (46. Kölbl), Smutný, Cakl – Kunc, Mottl.

LEŠTINA – SPEŘICE 0:3

První poločas přinesl jedinou branku, a to do sítě domácích. Po půl hodince hry se trefil Morava, který využil chyby domácích v prostředku zálohy a otevřel skóre pěknou křižnou střelou k tyči. Po změně stran ovlivnilo hru vyloučení domácího Štrose. „Nikdo to nepochopil. Hlavní rozhodčí se zeptal obou pomezních, jestli byl zákrok na červenou. Ani jeden z nich nic neviděl, ale i přesto hlavní ke Štrosovi přiběhl a vyloučil ho," kroutil hlavou trenér David Hospodka. Ovšem Leština i v deseti soupeře dokázala zmáčknout a vytvořit si šance, ale ty zůstaly nevyužity. Největší měl Mišovic, ale balon skončil pouze na tyčce. Ke konci pak soupeř dokázal využít otevřenější obrany Leštiny a přidal dvě rychlé branky.
Góly: 30. Morava, 83. Pohan ml., 90. Svoboda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:2. ČK: 1:0 (62. Štros). Diváci: 150. Poločas: 0:2. Leština: Novotný – T. Aubrecht (75. Bárta), Čáslavský, Karel, Pajer (66. Čejka) – Forejt, Prchal, Císař, L. Aubrecht – Štros, Poul (46. Mišovic).

LEDEČ N.S. – H. BOROVÁ 4:0

V zápase bylo od začátku vidět, kdo bude tahat za kratší konec. Domácí byli od prvních minut lepším týmem a svou převahu dokázali vyjádřit i brankově. Poprvé se trefili ve 29. minutě, kdy se radoval po centru Bláha. O šest minut později zvyšoval Trpišovský, který proměnil samostatný nájezd. Po změně stran ještě Ledeč přidala dvě branky. Nejprve Bláha uvolnil Nepovíma a ten ve vápně nezazmatkoval, potáhl si míč a poslal ho k tyči. Poslední zásah přidal Prchal, který se prosadil hlavou.
Góly: 29. Bláha, 35. Trpišovský, 77. Nepovím, 89. Prchal. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Ledeč. n. S.: Bezděk – Prchal, F. Gramer (83. Vladyka), Nepovím, Voplakal – Bláha (80. Kuja), Turek, Trpišovský (63. J. Gramer), Toula – Pešek, Šotola. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček, A. Chlubna, J. Veselý (56. Cacek), Blažek (46. K. Šmíd) – Béna, J. Chlubna, L. Kučera, Z. Frühbauer – Němec (44. Sobotka), Pecha.