„Na porovnání s prvoligovým soupeřem jsme se těšili, neboť kromě několika výjimek se i u nás jedná o U17. Chyběli zraněný Eisenwort, nemocný Ledvinka, omluvený Adam a na Dukle hrající Vlček. V kádru samozřejmě chyběl i od srpna zraněný Němec, a tak jsme se doplnili o dva hráče mladšího dorostu, Peřinu a Nedvěda," poznamenal trenér staršího dorostu Ondřej Pavlas.

STARŠÍ DOROST

H. BROD B – PARDUBICE U17 2:3

V prvním poločase byli hosté lepším týmem, byli více na míči a dařila se jim i kombinační hra, která vedla k nebezpečným centrům.  Ze čtyř gólových příležitostí se  Pardubicím povedla jedna proměnit. Po změně stran se do středu hřiště stáhl Rosecký, a to domácím prospělo. Dočkali se vyrovnání, jenže dvěma brejky se podařilo hostům utéci na 1:3 a v závěru snížil Dvořák.

„Se zápasem i s výkonem jsem spokojen. Při krásném počasí se hrál svižný kombinační fotbal, bez záludností či větších faulů. Překvapilo mě, že dokážeme s ligovou U17 držet krok, byť je pravdou, že jsme v sestavě měli 4 hráče starší 17 let. Prim hráli neprostupný stoper Horn a fyzicky nezničitelný záložník Dvořák," dodal Pavlas.

Góly H. Brodu: Rosecký, Dvořák. Rozhodčí: Niederle. H. Brod: Beránek – Halák (45. L. Peřina), Horn, Jagoš, Burjetka – Havel I, Dvořák, Kliment, Jaroš – Rosecký, Nedvěd.

MLADŠÍ DOROST

H. BROD – PARDUBICE U16 3:0

„Učíme se hrát v novém rozestavení, proto je pro nás výhra pozitivní do další práce. V první čtvrthodině jsme hráli zakřiknutě, ale po úvodní brance jsme hru vyrovnali a v určitých momentech byli i lepším týmem. Vstřelili jsme tři pěkné góly, navíc Henek neproměnil pokutový kop. Dobře zachytal gólman Vaněček," zhodnotil utkání trenér mladšího dorostu Petr Veselka.

Góly: Vrána, Jaroš, Nedvěd. Rozhodčí: Niederle. Poločas: 2:0. H. Brod: Vaněček – J. Peřina, Jagoš, L. Peřina, Havel II – Henek, Vácha – Vrána, Jaroš, Megela – Fišer (Grubauer, Nedvěd).

PŘÍPRAVA MUŽI

ČESKÁ BĚLÁ – ŠLAPANOV 1:3

V prvních patnácti minutách byl Šlapanov lepším týmem, ale z brejkové situace a po chybě hostující obrany poslal Českou Bělou do vedení Klement a tímto gólem se karta hry obrátila, ale další šance domácí už nevyužili. Po přestávce oba týmy prostřídaly a na hřišti jasně dominoval Šlapanov, který díky hattricku Jokla během devíti minut zápas rozhodl ve svůj prospěch.

Góly: Klement – Jokl 3. Rozhodčí: Krulík. Poločas: 1:0. Česká Bělá: Rýdl – Polreich, Hospodka, Bříza, Harvalík – Klimeš, J. Benc – Pátek, Sobotka, Rakušan – Klement (Zadina, P. Benc, Němec, Štefáček). Šlapanov: J. Schafferhans – Čumpl, Kocourek, M. Fiala, Vacek – Schafferhans, Glozl, Drahoš, Šimek – Mrkos, Jokl (B. Fiala, Turynič, Dobrovolný).

LIBICE – VÍSKA 0:4

Překvapení IV. třídy fotbalisté Vísky po remíze s Jeřišnem  2:2 tentokrát díky hattricku Hýbla přehráli Libici.

Góly: R. Hýbl 3, Klouda. Rozhodčí: Bříza. Poločas: 0:2.  Libice: nehlášeno. Víska: Urbánek – Čapek, Čermák, Šlechta, R. Křadílek ml. – R. Křadílek st., Lacina, Krupička, J. Málek – R. Hýbl, Klouda.