Dlouhá Ves opět vyhrála. Porazila Košetice

Havlíčkobrodsko – Chotěbořská rezerva překvapivě porazila Kamenici bojující o postup.

11.6.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

CHOTĚBOŘ B – KAMENICE 4:0
Úvodní čtvrt hodinka patřila hostujícímu týmu, ale ten nevyužil dvě vyložené šance a tak iniciativu převzali domácí, kteří využili až svou třetí možnost, když po křídle utekl Langer a Zvolánek otevřel skóre 1:0. Po změně stran se situace nezměnila. Chotěbořská rezerva navíc ještě přidala tři branky. Brankový rozdíl mohl být větší, ale dvakrát domácím zabránila v radosti tyč.
Góly: 36. Zvolánek, 69. Benák (PK), 75. Ďoubal, 83. Buršík. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Chotěboř B: Vykoukal – Haltůf, M. Somerauer, Hruška, Češík – Langer, Benák, Zvolánek (85. Vrána), Krédl – Ďoubal (77. Buršík), Koutný (46. Pfeffer).

H. BOROVÁ – LUČICE 3:1
Domácí vstoupili do utkání na výbornou. Už v 11. minutě šli do vedení, chyby hostující obrany využil Petr Veselý. O deset později napálil Petr Veselý přímý volný kop do břevna a odražený balon akrobaticky uklidil do sítě Blažek. Pak se hra hostujícího týmu zlepšila a přinesla branku na 2:1. To se po křídelní akci prosadil hlavou Lančarič. Hned po změně stran Borová opět odskočila na rozdíl dvou branek, když se podruhé v utkání prosadil Petr Veselý.
Góly: 11. a 48. Petr Veselý, 21. Blažek – 35. M. Lančarič. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 2:1. H. Borová: Pavel Veselý – Tonar (62. Šrámek), Blažek, J. Veselý, Kučera – Fikar, Stejskal. Z. Frühbauer, Šmíd (46. Hosák) – Rakušan (80. A. Frühbauer), Petr Veselý. Lučice: Šimánek – Beránek, Mazuch, M. Lančarič, Fiala, Doležal, Kolář, Blažek, Herman, Pecha, P. Lančarič.

BUDÍKOV – TIS 2:4
Úvod zápasu vyšel lépe domácím, když po dobrém centru Páši skóroval Marousek. Poté hosté dokázali využít rychlých protiútoků k otočení výsledku, když během pěti minut vstřelili tři branky. Do poločasu ještě dokázal snížit Marousek z přímého kopu. Po přestávce byla už hra vyrovnaná a příležitosti měli hlavně domácí. Nejprve Staněk zahodil penaltu a pak nastřelil Bláha sám před gólmanem hostí břevno.
Góly: 17. a 38. Marousek – 27. a 41. Miřátský, 29. Vacek, 33. Krajíček. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:4. Tis: Chudoba – Kučera, Miřatský, Kozlík (90. Krpálek), Kubát, Rosecký, T. Vacek (53. Zezulák), M. Vacek, Krajíček, Benák (62. Šoupal), Kafka.

ČERNOVICE – KOŽLÍ 5:3
Domácí potřebovali získat body, takže od první minuty zapnuli naplno a celý poločas byli lepší svého soupeře. Dobře kombinovali a vyjádřili to dvěma zásahy Šimona Paclíka a jednou trefou Pěnky. Předtím z přísně nařízeného pokutového kopu skóroval hostující Pešek. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hrál se neustále oku lahodící fotbal, když domácí Paclík si zkompletoval hattrick, podpořil ho i Elsner a za hosty se dvakrát trefil Trpišovský.
Góly: 5., 18. a 47. Š. Paclík, 21. Pěnka, 61. Elsner – 69. a 77. Trpišovský, 8. Pešek (PK). Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Kožlí: Vrána – Vladyka, Pešek, Brzoň, Janů, Mikula, Vosyka, Boček, Voplakal, Blažejovský, Trpišovský.

DLOUHÁ VES – KOŠETICE 4:2
Z aktivní hry Dlouhé Vsi v prvním poločase se urodily hned tři branky. Do vedení domácí poslal Henzl. Následně sice Košetice vyrovnaly po centru a hlavičkovém pokusu Vejsady, v závěru poločasu ale přišly dvě slepené trefy domácích hráčů. Pospíchal doklepával od tyče odražený míč a Šramák uspěl s únikem přes dva obránce. Ve druhé půli se po závaru dostali hosté na dostřel, definitivní tečku ale v 89. minutě udělal křídelním útokem Ondřej Svoboda.
Góly: 20. Henzl, 41. Pospíchal, 45. Šrámak 89. O. Svoboda – 27. Vejsada, 72. Kubů. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Dlouhá Ves: Bárta – Krečman, Kunášek, Šramák, Veselý – Lukačina, Šnobl, Henzl, O. Svoboda – Pospíchal, Cibulka (80. J. Svoboda).

LUKA N. J. – LÍPA 1:1
Domácí, kteří měli už zajištěný postup, Lípu přehrávali, ale branku i v největších šancích nedokázali trefit. První gól přišel až ve 46. minutě, kdy se dostal do úniku Toman, který byl faulován a kopala se penlta. Tu faulovaný hráč proměnil. Ve druhé části už padla pouze jedna branka. Hostující Hrdlička využil zmatku v obraně domácích a střelou z deseti metrů rozvlnil brankovou síť.
Góly: 46. Toman – 58. Jakub Hrdlička. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Lípa: Vašák – Krpálek, Bohm (74. Havel), Prokš, Kříž – Souček, Mareš, Starý, Jakub Hrdlička, Koref, Vácha (46. Kutlvašr).

11.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
Dušičky.
4

OBRAZEM: Dušičky. Svátek mají i květináři

Na fotografii jsou žáci ZŠ a MŠ Herálec paní učitelky Ivety Kloudové. Na snímku s asistentkou pedagoga Miloslavou Špalkovou (vlevo).Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme žáky ze ZŠ a MŠ Herálec

Sexuolog Petr Weiss dostal u soudu dva a půl roku s podmínkou

Vysočina – Vinen dle obžaloby a trest na dva a půl roku podmínkou na tři roky. Tak zněl dnešní rozsudek nad známým pražským sexuologem Petrem Weissem. Zároveň dostal zákaz řízení na dva roky.

Cabúk: Na oslabeného soupeře jsme nevyvinuli tlak

Okříšky, Bystřice nad Pernštejnem – Od té doby, co se fotbalisté Okříšek vyhoupli do čela tabulky, nevyhráli. Po porážce do Pelhřimova a remíze ve Velkém Meziříčí přišla v 11. kole krajského přeboru domácí porážka od Bystřice.

Šmolovy jsou stále jediný neporažený tým

Havlíčkův Brod – Týmy ze spodku tabulky okresního přeboru nadělaly problémy třetí Přibyslavi B a Kožlí. Šmolovy stále drží neporazitelnost, když porazily Vísku 4:0. Sobíňov stále ještě ve III. třídě tápe. Tentokrát nestačil na béčko Havlíčkovy Borové.

Slovan zabral, porazil Strání

Vysočina – Fotbalisté Havlíčkova Brodu zvládli veledůležitý zápas a v souboji nováčků v rámci 11. kola divize D porazili na svém hřišti Strání.