Jejich mladší kolegové si výhrou 1:0 udrželi naději na vítězství v soutěži.

MSDD – STARŠÍ
H. BROD – BLANSKO 2:1
Hosté se Na Losích prezentovali rychlým fotbalem. Hned od začátku utkání se tlačili do útoku, v první pětiminutovce ěli dvě gólové příležitosti, ale na pozorně bránící domácí tým nevyzráli.

Po čtvrt hodině hry mohl poslat do vedení brodský Štědrý a po něm Prokš, ale svoje příležitosti promarnili. Nedáš – dostaneš, platilo i tentokrát. Ve 20. minutě předvedl pěknou individuální akci nejlepší hráč hostí Trtílek a poslal Blansko do vedení 0:1. Do poločasu mohl vyrovnat Krejdl, Pazderka a Prokš, ale opět byli brodští hráči neúspěšní.
Do druhého poločasu nastoupil v záloze áčkař Berky a na hře domácího týmu se to projevilo. Brodští mladíci drželi více míč na svých kopačkách a více hrozili směrem dopředu, na rozdíl od Blanska, které se snažilo poctivě bránit výsledek a spoléhalo na brejkové situace.

V 55. minutě ještě zachraňoval před hostujícím útočníkem Soukal. Domácí se vyrovnání přece jen po zásluze dočkali. V 62. minutě se k trestnému kopu postavil Špiňar a jeho pokus dorazil do branky Berky – 1:1. A to nebylo ze strany Slovanu vše. O minutu na to se prosadil důrazný Pazderka a otočil vývoj zápasu. Pojistit výhru mohl Prokš a na druhé straně zachránila domácí od vyrovnání tyč. „Hosté sice byli fotbalovější, ale my jsme si výhru zasloužili díky bojovnosti a nasazení. Pochvalu zaslouží Soukal, Halák, Krejdl a střídající Berky, který byl u obou gólů," chválil své svěřence trenér František Souček.

Góly: 62. Berky, 63. Pazderka – 20. Trtílek. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. H. Brod: Soukal – Molák, Švec, Hofrichter, Špiňar – Pazderka (87. Prchal), Halák, Štědrý (45. Berky), Henek – Krejdl, Prokš (84. Tlustý).

MSDD – MLADŠÍ
H. BROD – BLANSKO 1:0
Už ve třetí minutě se podařilo Štědrému projít obranou hostí a prostřelit brankáře. V tu chvíli asi málokdo čekal, že to byl první gól utkání a zároveň i poslední. Druhý zápis do kolonky střelců mohl udělat Tuhý, ale s jeho střelou si gólman hostí poradil. Ve druhém poločase vázla domácím kombinace a na důraznou obranu Břeclavi už nevyzráli. Přesto si připsali důležité tři body, které jim uchovávají naději na vítězství v soutěži.  „Dnes musím pochválit obrannou čtyřku a defenzivní štít Báču. Naopak vázla nám hra směrem dopředu. Další krok k našemu cíli nás čeká v Břeclavi," měl po zápase jasno lodivod mladšího dorostu, Tomáš Bárta.

Gól: 3. Štědrý. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0. H. Brod: Bezděk – Pleva (75. Halák), Pártl, K. Svoboda, M. Svoboda (70. Franc) – Báča, Polívka, Tuhý – Prchal (64. Burjetka), Horn (68. Henek), Štědrý (62. D. Krejdl).