DIVIZE ST. DOROSTU
OTROKOVICE – H. BROD 0:6
Havlíčkobrodští dorostenci odjeli do Otrokovic se slibnou sestavou, když k zápasu byl omluvenen pouze Švec a gólman Rajdl (oba vypomáhali B-týmu) a s jasným cílem plnohodnotně bodovat. Prvních patnáct minut se hrál oboustranně vyrovnaný a rychlý fotbal.
Potom hosté získávali výraznou převahu. Nejprve hlavičkami zahrozil Horák s Berkym, ale chyběla jim přesnost.

Prvního gólu se hráči Slovanu dočkali po dvaceti minutách hry, kdy se po kolmici Kubáta prosadil Prokš. Na 0:2 zvyšoval opět Prokš, když ho tentokrát do úniku poslal Berky.

Skóre do poločasu mohlo být ještě vyšší, ale Henek ani Prokš nedokázali zblízka dorazit vyražené střely domácím gólmanem. Otrokovice se za celý poločas dostali ke dvěma brejkovým situacím, ale Soukal byl vždy na místě.

Po přestávce se domácí ještě snažili o vyrovnání, ale po deseti minutách jejich tlak ochabl a ke slovu se opět dostávali hosté. Nejprve své šance zahodil Berky a po něm Štědrý.

Až v 57. minutě se po pěkné individuální akci Štědrého prosadil Berky 0:3. Vzápětí přišly tutovky Krejdla a Henka, ale gólem skončila až dorážka Krejdla po akci Prokše. Už odevzdané Otrokovice potupil pátým gólem Kubát střelou z dvaceti metrů, který před tím své šance neproměnil.

Debakl domácích dokončil hlavou Krejdl, když ho v ideální pozici našel Tuhý. „Mužstvo pod taktovkou Berkyho podalo velmi dobrý výkon a bezchybný ve všech řadách. Hráči bojovali, dařila se jim kombinace a předčili soupeře ve všech činnostech. Pochvalu zaslouží všichni, ale vyzvednout je potřeba výkon Vendla a Prokše," měl radost brodský trenér František Souček.

Góly: Prokš 2, Krejdl 2, Berky, Kubát. Poločas: 0:2. H. Brod: Soukal – Molák, Horák, Vendl, Špiňar – Pazderka (46. Štědrý), Henek (86. Halák), Berky (61. Hofrichter), Kubár (79. Tuhý) – Krejdl, Prokš (75. Žáček).

DIVIZE ML. DOROSTU
OTROKOVICE – H. BROD 0:3
V úvodu zápasu  se hrál sice vyrovnaný fotbal, do šancí se dostávali pouze hosté. Prvního gólu se dočkali až v sedmnácté minutě, kdy byl ve vápně faulován Horáček a Prchal si s penaltou poradil.  Aktéři prvního gólu se podíleli i na druhém o několik sekund později. To Horáček zatáhl míč do vápna, kde ho předložil Prchalovi a bylo to 0:2.

Kritickou tříminutovku domácích dovršil ve 20. minutě Karel Svoboda, který si naběhl na roh Tuhého a hlavou poslal míč do branky potřetí. „V tento moment bylo po zápase. Domácí naprosto rezignovali na jakoukoli útočnou snahu a my jsme se prezentovali hrou bez nápadu a překvapení," řekl brodský trenér Tomáš Bárta.

Celý druhý poločas se spíše dohrával. Za zmínku stojí pouze únik Štědrého a Horna, ale ty své šance nevyužili. „Musím pochválit bezchybnou obranu našeho týmu, který na jaře inkasoval pouze jednou. Do konce soutěže scházejí tři kola a náš cíl je devět bodů. Věříme, že v posledním zápase budeme slavit titul," přeje si brodský ambiciozní lodivod.

Góly: Prchal 2 (první z PK), K. Svoboda. Poločas: 0:3. H. Brod: Bezděk (65. Chalupa) – Halák, K. Svoboda, Pártl (40. M. Svoboda), Burjetka – Báča, Polívka, Tuhý – Horáček (61. Kubát), Prchal (40. Horn), Štědrý.