Favorité vedení neudrželi

Ždírec nad Doubravou, Polná – Vedoucí Stará Říše ani do té doby čtvrtá Polná těsné vedení v divizních derby neudržely, a musely tak brát bod za shodné remízy 1:1.

22.3.2016

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

Ve Ždírci byl pochopitelně spokojený domácí nováček. Tatran proti Staré Říši totiž od 19. minuty po Kadlecově penaltě prohrával a díky svému brankáři Pometlovi přežil několik šancí. Ve druhém dějství se karta obrátila a jedenáct minut po pauze vyrovnal na konečných 1:1 Fikar.

„Bylo to hodně bojovné utkání, soupeř byl lepší v kombinaci. Kluky musím pochválit, ve druhém poločase si šli pro bod," řekl ždírecký kouč Miroslav Plíšek.

Trenér lídra Luděk Kovačík byl pochopitelně zklamaný.

„Před zápasem bychom bod možná brali, ale měli jsme na víc. Zejména v prvním poločase se nám však nepodařilo proměnit velké šance, což je ale naše stará bolest," štvalo ho.

Polná sice hostila poslední celek tabulky, ale hrála se vyrovnaná partie.

„Šlo o typický první jarní zápas. Nám asi uškodil ten brzký gól, protože postupně naše aktivita upadla. Musíme se z toho poučit a jít dál," řekl polenský kouč Vladimír Hekerle.

Souboj Hekerlů

S výjimkou tohoto zápasu ale bude Havlíčkovu Brodu fandit, vždyť v sestavě nechyběl jeho syn Lukáš, který ve Slovanu hostuje z Jihlavy.

„Všímal jsem si hlavně svých hráčů, ale jinak Brodu držím palce a přeji mu záchranu, v zimě tam udělali hodně práce, kluci se zlepšili," dodal Hekerle.

„Vzhledem k tomu, že jsme vyrovnávali až v 83. minutě a v prvním poločase byla Polná lepší, tak bod beru. Mrzí mě laciný inkasovaný gól, kdy jsme si nepohlídali standardní situaci a v závěru dvě neproměněné obrovské příležitosti. Nejprve Henek přehlavičkoval branku a po individuální akci Vopršala jsme nedotlačili míč do branky," řekl havlíčkobrodský trenér Richard Zeman, který kvůli disciplinárnímu trestu z podzimu musel zápas sledovat z tribuny.

Autor: Ondrej Dudáš, Petr Veselka

22.3.2016 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů operátor. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 37. Poznámka: obsluha strojů a zařízení na výrobu částí karoserií, praxe z automobilového průmyslu - výroby výhodou, Osobní kontakt možný každou středu od 8:30 hodin (náborový den).. Pracoviště: Futaba czech, s.r.o., Baštínov, č.p. 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Markéta Bartáková, +420 569 496 415. Výroba - Výroba Ruční balič 14 900 Kč Ruční baliči balič/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: - manuální zručnost, spolehlivost, - prohlížení a balení skleněných výrobků, - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Crystalite bohemia a.s., Zámecká, č.p. 730, 582 91 Světlá nad Sázavou. Informace: Lucie Veselá, +420 569 477 545. Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 40 000 Kč Vedoucí provozu v ostatních zařízeních vedoucí dílny pro výrobu rozváděčů elektro. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - SŠ elektrotechnického směru, znalost výroby rozvaděčů NN, praxe v oblasti elektroinstalací, zkušenosti s řízením zaměstnanců, samostatnost, spolehlivost, obchodní dovednosti, - plánování a organizace výroby rozváděčů elektro NN, řízení výrobního týmu, obchodní činnost, odpovědnost za smluvní dokumentaci, zpracovávání cenových nabídek, nákup materiálu, odpovědnost za plnění termínů, kvalitu výroby, BOZP atp., - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, Osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě.. Pracoviště: Eltico s.r.o. - pracoviště, Strojírenská, č.p. 81, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jana Blažková, +420 602 124 419. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 18 100 Kč Provozní zámečníci, údržbáři technik údržby. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18100 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 11. Poznámka: - údržba robotických pracovišť výrobních linek / údržba lisovacích strojů, - HMI a PLC programování výhodou, Náborový den se koná každou středu v 8:30 hodin v sídle společnosti.. Pracoviště: Futaba czech, s.r.o., Baštínov, č.p. 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Markéta Bartáková, +420 569 496 415.

Fotbalisté Ledče (v černobílých dresech) těží hlavně z toho, že jsou dlouho pohromadě. Tým trenéra Zdeňka Jungvirta to potvrdil spanilou jízdou v podzimní části krajského přeboru.

Ledeč dokázala nahradit nejlepšího střelce Jana Peška

Podzim zažili dorostenci Havlíčkova Brodu rozdílně. Starším dorostencům se příliš tato část sezony nevyvedla, přezimují na dvanáctém místě. Zato jejich mladší kolegové jsou v poklidných vodách tabulky na pátém místě.

Mladší dorostenci si na konec podzimu zastříleli. Kohoutovicím nastříleli

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

-

Před derby oba celky prohrály

Havlíčkobrodsko - Hokejisté Chotěboře a Světlé nad Sázavou se připravovali na dnešní derby. A „generálka“ na něj se jim příliš nepovedla. Chotěboř si přivezla porážku Chocně, když nedokázala proměnit své šance. Skláři zase doma nestačili na Chrudim.