HERÁLEC HB – PELHŘIMOV B 1:0

Lépe začali hosté, když hned v první minutě upaloval sám na Březinu Hurda, ale domácí gólman se vyznamenal. Potom pokračoval fotbal bez šancí na obou stranách. Klíčový moment zápasu přišel ve 42. minutě, kdy hostující J. Kubík st. zastavil pas na Komůrku rukou a musel se jít předčasně sprchovat.

Jediný gólový moment zápasu přišel v 64. minutě, kdy Ondřej Král napřáhl zpoza šestnáctky a trefil se přesně k tyči. V nastavení zachránil tři body pro domácí ještě gólman Březina.

Gól: 64. O. Král. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (42. J. Kubík st.). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Herálec: Březina – Stojan (66. Popela), Bártl, Dvořák, Paclík – Hrala (82. M. Král), O. Král, Komůrka, Martínek – Vašák (89. Bárta), Filipský.