BUDÍKOV – DLOUHÁ VES 4:0
Utkání začal lépe Budíkov, měl více ze hry, ale vyprodukoval jen dvě nepřesné střely. Pak se hra vyrovnala a hosté dvakrát zahrozili, ovšem M. Bláha nekapituloval. Po změně stran se Budíkov zlepšil, měl převahu a přišly i branky. Nejprve se prosadil v pokutovém území T. Bláha. Další gól přidal z penalty Marousek po faulu na Prokopa. Pak se po centru Hamana prosadil podruhé v zápase T. Bláha a těsně před koncem vítězství domácích pečetil Šedivý.
Góly: 63. a 76. T. Bláha, 66. Marousek (PK), 89. Šedivý. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Dlouhá Ves: Bárta – Krečman, Kunášek, Polák, Veselý, V. Hemzl, Šnobl, M. Hemzl, Lukačina, Šrámek (66. Špirko), Cibulka (71. Novák).

CHOTĚBOŘ B – H. BOROVÁ 1:1
Do patnácté minuty měli jasnou převahu domácí, kteří si vypracovali tři gólové příležitosti, ale ani jednu nedokázali proměnit. Potom se hra vyrovnala a ve 40. minutě se vyznamenal chotěbořský gólman Kudla, který chytil jasnou „gólovku" hostí. Prvního přesného zásahu se diváci dočkali v 52. minutě, kdy chybovala domácí obrana. Hostující hráč se dostal do úniku, který Kudla vyrazil, ale na pohotovou dorážku Rakušana už nedosáhl. Jenže hosté vedli pouhé tři minuta.
Potom se po rohovém kopu prosadil hlavou Vrána a vyrovnal na 1:1. Strhnout vedení na stranu rezervy Chotěboře mohl Benák, který chtěl gólem oslavit narození dcery, ale na Pavla Veselého nevyzrál.
Góly: 55. Vrána – 52. Rakušan. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Kudla – Haltuf, Vrána, Ďoubal, Málek – Langer (60. Pfeffer), benák, Koutný (80. Pleskač), Krédl – Bílek (60. Hruška), Šimon. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček, Blažek, J. Veselý, Kučera – Fikar, Šmíd (46. Stejskal), Frühbauer, Němec – Rakušan (80. Sobotka), Petr Veselý.

TIS – LUČICE 1:2
V první čtvrthodině byli hosté lepším týmem. Potom převzali iniciativu na své kopačky domácí hráči a odměnou jim byl po půlhodině hry vedoucí gól, když se prosadil Zezulák. Tis se radoval z vedení pouze osm minut. To chybovala domácí obrana  a Nedoma srovnal na 1:1. Po přestávce domácí pokračovali náporem, ale šance na gól nepřišla. V 58. minutě přišel trest na druhé straně, když vývoj zápasu otočil P. Blažek. Vyrovnat mohl Kubát, ale jeho střelu zastavilo břevno a hlavičku Míly Kozlíka bravurně zneškodnil Šimánek.
Góly: 31. Zezulák – 39. Nedoma, 58. P. Blažek. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Tis: Havel – Miřátský (63. Vacek), Kubát, Rosecký, Zezulák – J. Benák, Krajíček, Dobrý (80. Krpálek), M. Kozlík – P. Benák, Kafka. Lučice: Šimánek – Beránek, Mazuch, M. Lančarič, Fiala (80. Doležal) – Nedoma (87. Sommer), P. Blažek, R. Blažek, Herman – Pecha, P. Lančarič.

PACOV B – KOŽLÍ 2:0
Rezerva Pacova byla od začátku jasně lepší, ve 27. minutě se pěkně opřel do míče Gavrecký a za překonaným Vránou zazvonila tyč. Devět minut před poločasem zahrozil Svoboda, i tentokrát měli hosté štěstí, střela šla těsně vedle. Po změně stran pokračovali domácí v tlaku, který už přinesl i gólové vyjádření. V 59. minutě poslal do vápna pěkný centr čech, dorážku obstaral Vlach. O deset minut později přidal další gól Svoboda, který se prosadil samostatnou akcí. Domácí v závěru ještě neproměnili pokutový kop.
Góly: 59. J. Vlach, 69. Svoboda. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Kožlí: Vrána – Vladyka (46. Radoš), Pešek, Brzoň, Janů, Vosyka, Voplakal, Pajer (76. Klesl), Šimek, Blažejovský, Trpišovský.

LÍPA – KOŠETICE 0:2
Lipští nastoupili do utkání s plnou vervou a po deseti minutách mohli mít na svém kontě až tři vstřelené branky. Jenže všechny šance zůstaly nevyužity, a dopředu tak šli hosté. Ve 36. minutě po samostatném úniku sice branka ještě nepadla, dvě minuty před přestávkou ale Kubů vystihl chyby domácích zadáků a střelou z dálky rozvlnil síť. Domácí se radovali v 60. minutě po akci Bouchnera, avšak pro předchozí faul nemohla být branka uznána. Košetice tak drželi těsný náskok, který na konečných 0:2.
Góly: 43. Kubů, 88. Lhota. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:4. ČK: 0:0. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Lípa: Vašák – Krpálek, Prokš, Fejt, Kříž – Bouda, Mareš, Starý (58. Šimek), Böhm – Bouchner, Hrdlička.