V okresním derby nedokázala překvapit s favorizovaným Tisem.

ČERNÍČ – MÍROVKA 2:0

Domácí vstoupili do zápasu dobře a po necelé čtvrthodině šli do vedení – 1:0. Pak se hra v poli vyrovnala a několikrát zazlobili i hosté, ale jejich snažení končilo především před šestnáctkou Nováka. A když už se dostala Mírovka do šance, jednou zachránil domácí gólman, podruhé šel pokus vedle branky. Černíč se navíc dočkala druhé trefy. Na začátku druhého poločasu našel Petr Novák naběhnutého Čermáka, který obstřelil Berkyho, a bylo rozhodnuto. V závěru se domácí už nikam nehnali a vedení si pohlídali.
Góly: 14. Janoušek, 50. Čermák. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:5. Diváci: 80. Poločas 1:0. Mírovka: Berky – Martínek, Rásl, Dvořák (72. Hejl), Samelka – Netopilík, Lacina, Freudenreich (60. Němec), Mejstřík – Kaplan, Valášek.

ŠTOKY – BUDÍKOV 1:2

Štoky chtěly v domácím prostředí odčinit nejtěsnější porážku z Pacova. Domácí se ujali vedení ve 23. minutě gólem Lóžiho. Ještě do přestávky vyrovnal Kavka a vyrovnané utkání rozhodl pro hosty Rokos dvě minuty před koncem.
Góly: 23. Lóži – 43. Kavka, 88. Rokos. Rozhodčí: Krejčí: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Štoky: Exner – Miksa, Kunc, Gleixner, J. Kubát (46. T. Kubát, – Havel, Šprla, A. Dáňa, Holík (63. Kubík) – Bošacký (54. J. Dáňa), Lóži.

CHOTĚBOŘ B – KOSTELEC 4:1

První poločas přinesl vyrovnaný fotbal, ale během pauzy domácí trenér Jiří Turek prostřídal sestavu a na hřišti to bylo znát. Domácí byli lepším celkem, ale i přesto jako první prohrávali. V 51. minutě se parádně trefil Fejt, který napřáhl asi pět metrů za velkým vápnem a zamířil přímo do šibenice. Jenže pak přišly brankové hody Chotěboře, která během osmy minut otočila skóre na 3:1. Nejprve srovnal Krédl a pak se přidali Doležal a Martin Odvářka. Výhru ještě pojistil opět Doležal.
Góly: 60. Krédl, 64. a 87. Doležal, 68. M. Odvářka (PK) – 51. Fejt. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 2:2. Diváci: 85. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Buršík – Neuvirt, Čapek, Málek (46. Šimon), R. Odvářka – Kohout (46. Janda), Novák, Běloušek, Tůma – Krédl (63. Doležal), M. Odvářka.

TIS – LÍPA 5:1

Konec poločasu vyšel domácím náramně, když se během šesti minut trefil hrající trenér Tisu Miloslav Kozlík. Po přestávce zvyšoval Sojka s Kafka už na 4:0. Potom se Lípě podařilo snížit zásluhou Prokše, ale konečnou podobu výsledku dal Sojka.
Góly: 38. a 44. M. Kozlík, 57. a 74. P. Sojka, 65. Kafka – 70. J. Prokš. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:0. Diváci: 65. Poločas: 2:0. Tis: J. Sojka – Mareš, Bárta, Vala, Benák – Rosecký, Krajíček (64. Kafka), M. Kozlík (75. Šidlák), T. Kozlík (56. P. Sojka) – Blažek, Novotný. Lípa: Vašák – J. Kutlvašr, M. Prokš, Fejt, Souček – Špiňar, Krpálek (46. Šimek), Rosecký (70. Heppner), Kříž – Vendl, J. Prokš.

HERÁLEC – KOŠETICE 2:1

Domácí se ujali vedení ve 20 minutě Vladimírem Vašákem. Dvě minuty před poločasem byl ve vápně faulován Pátek a Vladimír Vašák z pokutového kopu zvyšoval na 2:0. Hosté po přestávce zlobili, po rohovém kopu se jim podařilo snížit a následně ještě nastřelili tyč. Konec zápasu si už domácí pohlídali.
Góly: 20. a 43. (PK) V. Vašák – 63. Kubů. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 4:3. ČK: 1:1 (90. Filínský – 90. Tržil). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Herálec: Žáček – Ulrich, Kovařík, Paclík, Hrala – J. Stojan (88. Komůrka), Josef Pátek, Kohout, Král – V. Vašák (90. M. Stojan), Jakub Pátek (76. Filínský).