LÍPA – LUČICE 2:0
Začátek utkání byl z obou stran bojovný. Do vedení se dostali domácí, když dokázali zužitkovat polobrejkovou situaci. Vácha utekl po kraji a předložil balon Marešovi. Ten měl lehkou práci, protože se před ním objevila prázdná brána. Poté přišla 36. minuta, která ovlivnila utkání. Lučický Herman musel předčasně do sprch. Ovšem paradoxně to nakoplo hosty, kteří i přes absenci jednoho muže v poli snažili vyrovnat. Po změně stran si Lučice vytvořila akorát tři závary před domácí brankou, ale z těch gól nepadl. A tak v 82. minutě pojistil Lípě tři body Josef Kutlvašr starší, když utekl přes půlku hřiště a míč poslal k tyči.
Góly: 12. Mareš, 82. J. Kutlvašr st. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (36. Herman). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – Šimek, Prokš, Bouchner, J. Kutlvašr ml. – Havel (65. Souček), Mareš (70. J. Kutlvašr st.), Kříž, Korev – Hrdlička, Vácha. Lučice: Konvalina – Beránek, Pavlík, M. Lančarič, Zavadil – Doležal, Jonáš, Culka, Herman – Pecha, P. Lančarič.

HABRY – BUDÍKOV 10:0
Habry dostal do vedení ve 3. minutě střelou ze skrumáže Toma, ale Budíkov mohl rychle odpovědět. Jenže Grant faul brankáře Krátkého, který následoval po špatném vyhození míče, nepotrestal. Penaltu doslova zahodil. Vzápětí domácí Kvanka přidal gól na 2:0 a hosty dorazil gól Michala z pokutového kopu. Do druhé půle už Budíkov nastoupil jen v deseti, když v kabině zůstal zraněný Trecha, a po vyloučení Hamana to hosté zabalili.
Góly: 10., 44. a 47. J. Toma, 62., 88. a 90. Vlček, 15. Kvanka, 32. (PK) Michal, 71. Korel, 80. Stránský. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (64. Haman). Diváci: 50. Poločas: 4:0. Habry: Krátký – Hájek, Vavřička, Vrdský, Rajter, Kvanka (77. Piskač), Korel, Stránský, Michal, Holík (59. J Bártík), Toma (59. Vlček).

PACOV B – H. BOROVÁ 0:1
Vzhledem k průběhu zápasu by si soupeři spíše zasloužili remízu, ale štěstí se přiklonilo na staranu hostů. Šancí bylo jako šafránu, v první půli zahrozili jen domácí Jaroslav Přibyl a Čech. Po přestávce se nic nezměnilo, stále to byla vyrovnaná partie. Na hosty se usmálo štěstí v 56. minutě, kdy se z dorážky prosadil Šrámek. Vyrovnat mohl Jaroslav Přibyl, ale tváří v tvář brankáři Vymetalovi poslat míč do sítě nedokázal.
Gól: 56. Šrámek. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Havlíčkova Borová: Vymetal – Janáček, Rakušan (46. Chlubna), L. Kučera, Fikar, J. Veselý, P. Veselý (79. Tonar), Šrámek (88. A. Fruebauer), Blažek, P. Kučera, Z. Fruebauer.

ČERNOVICE – TIS 2:2
Hosté se představili jako rychlý a kombinačně vyspělý tým, který dostal do vedení ve 22. minutě Miřátský, když další dvě sólo akce zůstaly bez gólové odezvy. Po faulu na důrazného Paclíka v pokutovém území srovnal Stark. Druhý poločas měli mírně navrch domácí, které po perfektně zahraném trestném kopu dostal do vedení Kučera. V téže minutě si nekoncentrovaná obrana domácích po závaru před brankou dala vlastní gól. Do konce utkání se už příznivci ani jednoho z týmů branky nedočkali, a tak se soupeři zaslouženě rozešli s jednobodovým ziskem.
Góly: 42. Stark (PK), 55. Kučera – 22. Miřátský, 55. vlastní. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Tis: Havel – Kavka, Miřátský (66. M. Vacek), Fialka, Rosecký, J. Benák (88. Bárta), T. Vacek, Krajíček, Sojka, Kozlík, P. Benák.

LEŠTINA – KOŽLÍ 1:2
V úvodní půli byli lepší hosté a Leština hrozila z protiútoků. Jeden z nich se povedl Forejtovi, který napřáhl a jeho tečovaná střela skončila za zády Březiny. Kožlí odpovědělo kuriózní brankou. Míč se po Pokorného nákopu z vlastní poloviny ve vápně nikým netečovaný sklouzl až do branky. Ve druhém dějství se obraz hry otočil. Domácí měli navrch, ale vyhořeli v koncovce. To se jim také stalo osudným. Dvě minuty před koncem zahrával standardku z poloviny hřiště opět Pokorný a jeho dlouhý pas ve vápně šikovně tečoval Blažejovský. Leština se pak už na odpověď nezmohla.
Góly: 33. Forejt – 40. Pokorný, 88. Blažejovský. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Leština: Zadina – Staněk, T. Aubrecht, Karel, Proněk – L. Aubrecht (60. Čuřík), Forejt, R. Piskač, Prchal – Mišolic (80. Hospodka), Bárta (85. Prášek). Kožlí: Březina – Vladyka, Plesl, Brzoň, Janů (88. Procházka) – Pokorný, Radoš, Makovec (80. Mikula), Šimek – Blažejovský, Trpišovský.