A. DŮL – HABRY 0:1
Habry svým chováním navíc rozčílili trenéra domácích Vladimíra Čurdu. „Soupeř přijel s obrannou taktikou, která mu stoprocentně vyšla. Domácí za celý zápas nenašli recept na tuto taktiku,“ uvedl po zápase trenér domácích Vladimír Čurda. Jediným gólem utkání potrestali hostující hráči hrubou chybu domácích.

Třebaže od třicáté minuty převzali fotbalisté Antonínova Dola iniciativu, několik šancí neproměnili a prohráli. Trenéra domácích pak velmi rozzlobilo nesportovní chování hostujících hráčů, kteří prý byli během hry slabí. „Soupeř na našem hřišti po zápase byl vůči nám hrubý a urážel nás sprostými slovy,“ řekl rozzlobeně trenér domácích, ve kterém zápas zanechal silné emoce. „Dokážu zatleskat soupeři, který zahraje. Ale Habry nepředvedly nic a navíc ještě byly sprostí,“ dodal.

Góly: 20. Bártík. Rozhodčí: Beseda. ŽK:0:1. Diváci: 123. Poločas: 0:1. Habry: V. Krátký – R. Krátký, Janouch, Řezníček, M. Vlček – Vlášek, P. Vlček, Desenský (90. Rainiš), Fanta – Vavřička (57. Bělák), Bártík (88. Bernat).

ČERNOVICE – HERÁLEC 2:5
Domácím se nepovedl úvod. Po chybě defenzívy se lacino dostal ke gólové střele J. Pátek, vzápětí po rychlé akci upravil na 0:2 Dvořák. Z pohledu Černovic mohlo být ještě hůře. O chvíli později totiž zvonilo po trestném kopu břevno. Herálec skvělou půlhodinku vyšperkoval v pořadí třetím gólem, který nesl autorský podpis Dvořáka. Pak Černovičtí zvedli hlavy. Snížil Hora a těsně před přestávkou uspěl s umístěnou střelou Mazanec. Domácí po přestávce sice předvedli snahu, ale vyrovnat nedokázali. Naopak střelou na přední tyč posunul skóre na 2:4 Vašák a výhru Herálce potvrdil v 76. minutě Ježek.

Góly: 29. Hora, 44. Martin Mazanec – 10. J. Pátek, 12. a 27. Dvořák, 63. Vašák, 76. Ježek. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:3. Herálec HB: Bradáč – Klement (41. Stoličný), Ulrich, Ganobjak, Dvořák, J. Pátek, Kohout, Král, Vašák, Ježek, Stojan.

LÍPA – TIS 1:2
Domácí nastoupil s oslabenou sestavou a na její hře to bylo znát. Tis tak byl lepším týmem a zaslouženě si nakonec odvezl tři body. V 11. minutě šli domácí sice do vedení, když se z trestného kopu trefil Jakub Havel. Jenže o dvě minuty později po zaváhání Vašáka mířil hlavou přesně Zezulák. Tři body pak vystřelil Tisu Petr Šidlák z penalty. Ve zbytku zápasu se spíš bojovalo, než se hrál fotbal. Žádné velké šance nepřicházeli. Domácí se až na konci snažili s výsledkem něco udělat, ale marně.

Góly: 11. J. Havel – 13. Zezulák, 21. P. Šidlák (PK). Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Lípa: Vašák – Špiňar, Vendl, Fejt, J. Havel – M. Prokš, Šimek, Kutlvašr, Starý – Sochor (81. P. Souček), Bouda (67. Čížek). Tis: Sojka – Vala, Benák, P. Šidlák (61. Pavlas), Miřátský – Novotný ml. (81. Kučera), Hortenský (88. M. Kozlík), Rosecký, Zezulák – Šiška, Bárta.

LUČICE – HUMPOLEC B 1:1
Domácí nastoupili do zápasu bez svého trenéra Petra Kuchty staršího, který přerušil trénování kvůli zdravotním problémům. Jeho roli tak zatím převzal David Jiráček. Lučice předvedla proti humpoleckému béčku solidní výkon a vypracovala si i několik šancí, ale do vedení šli hosté, když se z penalty trefil Beránek. Domácí se dočkali branky až po hodině hry, kdy Lančarič obešel tři hráče soupeře, jeho první střelu ještě Michut vyrazil, ale pouze zpět k jeho kopačkám a napodruhé se střelec už nemýlil. Ve zbytku zápasu už branka nepadla a tak se body dělily.

Góly: 60. Lančarič – 39. Beránek (PK). Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Lučice: Rýdl – Mazuch (84. Kolář), Pavlík, Krupička, Zvolánek – Pecha, Vrána, Hübner, Jonáš – Lančarič (88. Jiráček), Blažek.

N. RYCHNOV – ROZSOCHATEC 3:1
Hosté měli v úvodu více ze hry, ale šance neproměnili, dvakrát trefili břevno. Domácí pak hru vyrovnali a po přihrávce Březiny skóroval Brtnický. Výsledek poločasu stanovil po faulu na Březinu z penalty Martin Faltýnek ml. Po přestávce měli hosté znovu převahu a M. Venc snížil. Vzápětí se však z hranice šestnáctky trefil Martin Faltýnek ml. Vítězství Nového Rychnova mohl pojistit střídající Mugrauer, ale v závěru své dvě šance neproměnil.

Góly: 31. Brtnický, 43. a 65. Martin Faltýnek ml. (první PK) – 60. M. Venc. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Rozsochatec: Peňáz – Dundáček (75. Šimek), R. Venc, Brož, Meloun, Fousek (80. Chlubný), Fiala, Plodík, Bílek, Pelikán, M. Venc.

S. RANSKO – ŽDÍREC N. D. B 0:5

Hostující celek tahal za delší konec provazu a byla jen otázka času, kdy dá gól a jestli si dokáže pohlídat domácí brejky. Jednou zahrozil Zvolánek, který ale nevyzrál tváří v tvář na Fouska. Ždírec kopal dvě penalty, k oběma se postavil Čalkovský, ale proměnil jen jednu. Po změně stran Staré Ransko odpadlo fyzicky a čekalo se jen na to, kolik branek padne do jeho sítě. Nakonec Ždírec vstřelil čtyři. Po dlouhém autu Veselského se hlavou trefil Pátek. Pak utekl Malínský. Za další čtyři minuty Pátek ze strany prostřelil brankáře Kadlece. Skóre zakončil Slavík, který si ve vápně pokryl balon a poslal balon k tyčce.

Góly: 34. Čalkovský (PK), 52. a 64. Pátek, 60. Malínský, 69. Slavík. Rozhodčí: Terber. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 0:1. S. Ransko: Kadlec – Novosad, Jaroš, Pecina, Mišinger – Pečenka, Holcman (68. Losenický), J. Dymáček, Vavroušek (72. Nepovím) – Zvolánek, Janáček (61. Hudec). Ždírec n. D. B: Fousek – Marek, Neměc, Fajt (46. Veselský), Slavík (79. M. Vomela) – Čalkovský, Matějka, Máša, Tlustý – Pátek, Malínský (72. Bříza).

ŠTOKY – POHLED 4:2
Štoky do derby nastoupily lépe než minulý týden. A v 6. minutě vedly, kdy si hosté po parádní individuální akci Žily srazili balon do vlastní sítě. Pak byl stejný hráč faulovaný ve vápně a penaltu proměnil Kubát. Pohled hrozil jen z ojedinělých brejků. Po změně stran opět Štoky zvládly začátek a v 59. minutě už vedly 3:0. Po centru Jindřicha Dáni se hlavou prosadil Koníř. A v 77. minutě se kopala znovu penalta, kdy byl faulovaný ve vápně střídající Vodička. K puntíku se postavil Žila a nemýlil se. Pohled šel navíc do deseti, ale místo toho aby Štoky v poklidu dohrály zápas, tak polevily a hosté dokázali snížit na konečný 4:2. „Je to taková naše klasika, zbytečně jsme si nechali dát dvě branky. Jinak musím vyzdvihnout skvělý výkon Honzy Žily,“ uznal štocký kouč Radek Palán.

Góly: 6. Pospíchal (vlastní), 39. Kubát (PK), 59. Koníř, 77. Žila (PK) – 83. Rérych, 87. Šikner. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (77. Růžička). Diváci: 60. Poločas: 2:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, J. Dáňa (64. Vodička), Šprla, A. Dáňa – Koníř, Holík (68. Havel), Žila (91. Kubát), Lóži – Gleixner, Kubát. Pohled: Růžička – Siebenbürger, Pospíchal, Šnobl (76. Šikner), Martin Sobotka – Gruber (83. Eis), Klement, Slanař, Rérych – Michal Sobotka, Bártík (55. Venc).