HABRY – KOŠETICE 3:2

Domácí se ujali překvapivě velmi rychle vedení, ale o pět minut později neuhlídaly Habry první akci hostů a Bistryčan srovnal. Do zbytku poločasu se domácí snažili o vstřelení další branky, ale marně. Po změně stran přišla studená sprcha, když se trefil opět Bistryčan a na domácí padla deka, nic se jim nedařilo a s jejich záchranou to nevypadlo dobře. Za zmínku stála pouze střela Michala, kterou ale parádním zákrokem lapil hostující gólman. Ale pak se trenérovi Jiřímu Černému povedlo střídání a Toma dvěma brankami během dvou minut vystřílel Habrům záchranu.

Góly: 4. Vlček, 84. a 86. Toma – 9. a 51. Bistryčan. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:0. Diváků: 130. Poločas: 1:1. Habry: Krátký – Hájek, Vavřička, Janouch, Rajter – Metlička (46. Toma), Holík (56. Příbramský), Korel, Michal – Vlček, Bártík (76. Klouček).

BUDÍKOV – LUČICE 2:3

Po vyrovnaném úvodu získali domácí mírnou převahu a dostali se do několika šancí. Nejprve L. Kavka dvě příležitosti zahodil, ale do poločasu Budíkov získal dvoubrankové vedení. Nejprve po trestném kopu úspěšně dorážel F. Žáček a těsně před přestávkou střelou z vápna zvýšil L. Kavka. Po změně stran hosté přidali a odražený míč vrátil do sítě P. Blažek. Po rohových kopech obrat v zápase dokonal Lančarič.

Góly: 37. F. Žáček, 45. L. Kavka – 56. P. Blažek, 72. a 88. Lančarič. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Lučice: Šimánek – Beránek, Pavlík, Konvalina, Doležal (68. Culka), Nedoma (46. R. Blažek), P. Blažek, Mazuch, Herman, Pecha, Lančarič.

ČERNOVICE – LÍPA 1:3

V nejdůležitějším utkání sezony se domácím hra příliš nedařila, vázla kombinace, zapomínalo se na střelbu. Lepším dojmem působili hráči Lípy, které poslal již ve 12. minutě do vedení Hrdlička. Ve 21. minutě prostřelil Vošahlíka i Bouchner a hosté byli na koni. Ve druhém poločase přebírali iniciativu domácí a v 64. minutě snížil Pěnka. Vyrovnání ale nepřišlo. V 81. minutě utekl rozhozené obraně Černovic střídající Vácha a pojistil vítězství Lípy.

Góly: 64. Pěnka – 12. Hrdlička, 21. Bouchner, 81. Vácha. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 2:5. Diváci: 130. Poločas: 0:2.  Lípa: Vašák – Fejt, Prokeš, J. Kutlvašr, A. Kutlvašr, Špinar, Kříž, Böhm, Hrdlička, Bouchner (66. Vácha).

H. BOROVÁ – H. CEREKEV 5:4

Od první minuty byl k vidění vyrovnáný zápas. Jako první se v přestřelce prosadili fotbalisté Horní Cerekve, ale domácí poté zařadili na vyšší rychlost a do poločasu čtyřmi góly rozhodli o svém vítězství. Hned dvě branky jim soupeř daroval svou nedůsledností v obraně. Postupně se trefil Kučera, Šrámek, Fikar a gólem do šatny Petr Veselý.

Po změně stran se Horní Cerekv s brankového přídělu otřepala. V 58. minutě snížila Zelenkou na 4:2, jenže domácí dokázali odpovědět a na 5:2 dal svou druhou brankou v utkání Šrámek. Hosté pak utkání v posledních deseti minutách pořádně zdramatizovali, když během dvou minut stáhli náskok na pouhých jeden gól – 5:4. Havlíčkova Borová si ale tři body už vzít nenechala.

Góly: 28. P. Kučera, 29. a 67. Šrámek, 33. Fikar, 44. P. Veselý – 20. a 83. Suchý, 58. Zelenka, 85. Havel. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (71. Koten). Diváků: 50. Poločas: 4:1. H. Borová: Vymetal – Rakušan, L. Kučera, Fikar, J. Veselý – P. Veselý, Šrámek, Blažek, Chlubna – P. Kučera, Frühbauer.

HUMPOLEC B – LEŠTINA 1:1

Na I. B třídu nadstandardní zápas zahájili lépe domácí, ale z pološancí změna skóre nepřišla. Ve 22. minutě rozehrál Humpolec roh, v šestnáctce vznikl závar, který vyřešil šikovnou střelou Prokop. Leština se hnala za vyrovnáním, ve druhém poločase měla převahu, ale obrana domácích odolávala. To platilo až do 72. minuty, kdy se po rohu a dalším závaru ve vápně trefil Bárta. Hosté byli v závěru blízko ke třem bodům, ovšem při dvou jejich šancích si věděl rady brankář Brávek.

Góly: 22. Prokop – 72. Bárta. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Leština: Jelínek – T. Aubrecht, Vroněk, Pajank (59. Staněk), Sobek, Forejt, Prchal, Karel, Bárta, Piskač (75. Prášek), L. Aubrecht.