„Určitě chceme potvrdit tři body z minulého zápasu v Chotěboři. Chceme navázat na výkony z minulých zápasů, ve kterých se nám dařilo,“ nechal se slyšet sekretář ledečského klubu Karel Hruša.
 
Ledečský kouč Miloslav Čivrný ovšem bude muset oželet Ondřeje Pajera. „Hrál za dorost a dostal červenou kartu, takže bude mít stopku. Ostatní by měli být k dispozici,“ přiblížil Hruša.
 
Hned trojice týmů z Havlíčkobrodska v minulém kole I. A třídy nepředvedla optimální výkon. Světlá jen remizovala na hřišti předposledního Ústrašína 2:2.
 
„Každý den není posvícení. Spíše mě ale mrzí ztráta dvou klíčových hráčů Hokeho a Císaře. Ti by neměli být z devadesáti procent k dispozici ani teď,“ říká trenér Světlé Jaroslav Žejdlík.
 
Světlá v osmém kole přivítá na domácím trávníku Věžnici. „Chceme získat nějaké body. Je to pouťový zápas a nám se příliš na pouť nedaří. Musíme zopakovat výkon ze středečního pohárového utkání se Ždírcem,“ přeje si Žejdlík.
 
Věžnici se v minulém zápase také nedařilo, po matném výkonu podlehli doma Dobronínu 0:1.
 
„Doufám, že se kluci v minulém zápase přesvědčili, že bez práce nejsou koláče. Proti Světlé nemáme co ztratit!“ tvrdí věžnický lodivod Václav Hospodka
 
Chotěbořští fotbalisté minulý zápas doma zaváhali s Ledčí a prohráli 1:2.
 
„Výkon musí vypadat trochu jinak. Každý hráč musí začít sám od sebe a dát do hry víc bojovnosti, důrazu a touhy vyhrát. Nastanou menší změny v sestavě, ale ne nijak radikální,“ prozrazuje šéf střídačky chotěbořských fotbalistů Petr Kolář.